Хто дозволяє спотворювати місто, – рівняни про реконструкцію в центрі Рівного

Щасливе
26.05.2020  15:18

Соціальні мережі просто “взірвала” світлина перевтілення будівлі в центрі Рівного. Приміщення на вулиці Гетьмана Мазепи було дійсно історичним, мало цікавий вигляд, а тепер…сучасне і дуже рожеве.

Рівняни не приховували свого негативу після такого перевтілення. Прочитайте тільки кілька коментарів з соціальних мереж:

Юля Воронцова Мені подобається досвід Львова, Луцька де дбають про збереження будівель і дуже приємно ходити такими вуличками як ніби вдома. Старовинна архітектура несе в собі красу і натхнення. Там стільки детелей, уваги до дрібниць які наспраді можна довго роздивлятися і розшифровувати…насолоджуватися і уявляти якими були ті люди які це проектували, будували і як було ити в місті де всі будинки ось такі прекрасні….не сірі беттонні прямокутники а витвори мистецтва…

Ольга Величко Жах??? у що перетворюють наше місто

Тетяна ГоловацькаНесмак

Світлана ХоменчукЖах!!! Я працюю недалеко від цієї вулички і завжди із задоволенням і насолодою проходила повз цей будинок (хоч це було і непросто зробити, через зруйнований вщент асфальт біля нього коріннями дерев), що так тішив око своїми рель’єфами і аж дихав історією! Краще б викорчували старі дерева і поремонтували асфальт ніж нівичити пам’ятку архітектурну та ще із таким несмаком!!! Серце щемить що ця вулиця втрачає своє історичне обличчя…я думала житловий комплекс “Театральний” буде кінцем несмаку, а виявилося, що я помилялася….шкода…дуже шкода…? В мане одне запитання – ХТО дозволяє так СПОТВОРЮВАТИ центральні вулички і місто вцілому???

Ирина ДидиченкоВ таких постах треба обов‘язково писати, хто головний архітектор міста, районний архітектор, виконавчий архітектор!!!!!!

ХТО таке б….цтво проектує і погоджує!!!!Коли за такі порушення будуть наказувати і відповідати , тоді ми можемо щось хотіти , як у цивілізованих країнах !!!! Боже, поможи ….А ще треба власника , спонукати все виправити!!!!! Може тоді з‘явиться «смак» і повага до архітектури. Розумію, що це утопія про смак, але хоч не будуть поплюжити

Жанна Ханевська На скільки мені відомо,це приватний будинок,мабуть його продали, а нові господарі так вирішили оновити фасад.Так, дизайну-0!А можна було зробити так,щоб була гарна фото зона, але кого цікавить наша історія??

А яка ваша думка щодо такого перевтілення у центрі міста?

, , , , переглядів: 867


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *