Хто перевірить безпеку рівненських кінотеатрів?

Щасливе
28.03.2018  14:34
25 березня у російському місті Кемерово трапилась страшна трагедія – у ТРЦ  “Зимняя вишня” спалахнула масштабна пожежа. Вогонь розгорівся на останньому поверсі, де знаходилися кінозали і в в той час було багато дітей. 
Звістка сколихнула не лише Росію, в Україні громадськість також схвильовано відреагувала на моторошні події.
А чи безпечно відпочивати у кінотеатрах Рівного? На вихідних у кіно йдуть чимало містян та гостей міста, і безпека клієнтів повинна бути передусім, тож рівненські журналісти взяли на себе обов’язок показати рівнянам рівень захищеності у кінотеатрах міста.
В Україні діє мораторій на перевірки пожежної безпеки, зокрема, кінотеатрів. В облуправлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій кажуть, що за відвідувачів відповідають власники та адміністрація закладів. Після пожежі у розважальному центрі російського Кемерово, в якій, за офіційною інформацією, загинуло 64 особи, журналісти UA:Рівне вирішили перевірити готовність у кінотеатрах обласного центру до дій при надзвичайних пригодах.

 

Нагадаємо, що минулого року чоловік, що прийшов на фільм з дружиною у рівненський кінотеатр, заходячи в зал, зламав ногу.

, , , , , , переглядів: 1 154


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *