Хто стане героєм обкладинки святкового випуску журналу “РІВНЯНИ”

Щасливе
18.02.2018  13:33

Хто стане героєм обкладинки святкового випуску журналу “РІВНЯНИ”

Журнал “РІВНЯНИ” готується до своєї першої річниці. З нагоди першого дня народження – новий випуск журналу, в якому ще більше цікавих історій про життя, роботу, досягнення успішних рівнян. Саме навесні минулого року вийшов перший випуск журналу “РІВНЯНИ”, тому  цей, п’ятий випуск журналу, стане ювілейним, особливим.

Відкриваємо довгоочікувану інтригу та відповідаємо на запитання про те, хто стане обличчям обкладинки святкового випуску журналу!

Він – людина добре знана в Україні завдяки своїм професійним якостям, уродженець Рівненщини, який ніколи не забуває рідний край, прекрасний сім’янин та турботливий батько, а найголовніше – відкритий та щирий у своїх думках та помислах. І все це про Івана Іванова, заступника начальника Київської митниці ДФС України та в.о. начальника Рівненської митниці ДФС України.

Наша розмова з Іваном Івановичем відбулася у його кабінеті в приміщенні Рівненської митниці. З перших фраз стало зрозуміло, що наше інтерв’ю вийде теплим та душевним. Адже разом згадували дитинство, поринали у спогади, говорили про плани та перспективи. А що з цього вийшло – читайте вже згодом на сторінках журналу “РІВНЯНИ”.

А всіх героїв, про яких ми писали впродовж року, друзів, партнерів запрошуємо на урочисту презентацію, яка відбудеться 6 березня! Подробиці події – у наступних публікаціях на нашому сайті.

 

Ми запевняємо Вас: “РІВНЯНИ – те, що треба!”

, , , , , , переглядів: 1 485

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

МайстерСтом