Хто стане новим обличчям журналу “РІВНЯНИ”

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
09.07.2018  12:09

Хто стане новим обличчям журналу “РІВНЯНИ”

Тільки два тижні тому світ побачив новий, червневий випуск журналу “РІВНЯНИ”, як ми вже почали підготовку наступного номеру.

Він буде приурочений до 27-ої річниці Незалежності України та вийде напередодні свята. Вже зараз ми відкриваємо карти і розкриваємо таємницю – хто ж стане обличчям нової обкладинки видання. Цього разу обкладинку журналу прикрасить – лідер Аграрної партії України, інтелектуал, щирий патріот, відмінний політик і просто класна людина – Віталій Скоцик.


Інтерв’ю відбувалося в кабіні комбайну. Того дня Віталій Євстафійович намолотив перші сто тон ріпаку. В чіткому ритмі і без зупинок працював за штурвалом комбайна.

  • Мої супутники у літньому полі лелеки, безмежний простір і неперевершена енергетика, накопичена за дванадцять місяців в чорному золоті, все це нівелює фізичну втому і кличе в поле завтра. Спиш як в дитинстві, легко і з задоволенням, в думках вже завтрашні маршрути, – поділився роздумами Віталій СКОЦИК.

Тож, як ви вже зрозуміли, новий випуск буде з родзинками та цікавими життєвими історіями! Чекайте серпня і  ви побачите, що РІВНЯНИ – це те, що треба!

, , , , , переглядів: 1 403
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *