Хто стане новим обличчям журналу “РІВНЯНИ”

Гринюк Перевезення
09.07.2018

Хто стане новим обличчям журналу “РІВНЯНИ”

Тільки два тижні тому світ побачив новий, червневий випуск журналу “РІВНЯНИ”, як ми вже почали підготовку наступного номеру.

Він буде приурочений до 27-ої річниці Незалежності України та вийде напередодні свята. Вже зараз ми відкриваємо карти і розкриваємо таємницю – хто ж стане обличчям нової обкладинки видання. Цього разу обкладинку журналу прикрасить – лідер Аграрної партії України, інтелектуал, щирий патріот, відмінний політик і просто класна людина – Віталій Скоцик.


Інтерв’ю відбувалося в кабіні комбайну. Того дня Віталій Євстафійович намолотив перші сто тон ріпаку. В чіткому ритмі і без зупинок працював за штурвалом комбайна.

  • Мої супутники у літньому полі лелеки, безмежний простір і неперевершена енергетика, накопичена за дванадцять місяців в чорному золоті, все це нівелює фізичну втому і кличе в поле завтра. Спиш як в дитинстві, легко і з задоволенням, в думках вже завтрашні маршрути, – поділився роздумами Віталій СКОЦИК.

Тож, як ви вже зрозуміли, новий випуск буде з родзинками та цікавими життєвими історіями! Чекайте серпня і  ви побачите, що РІВНЯНИ – це те, що треба!

, , , , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *