Хто вони – «Перлинка та Перлина Рівного» 2019

10.09.2019

Хто вони – «Перлинка та Перлина Рівного» 2019

Завершився вже 9 сезон об’єднаного Родинного фестивалю краси і талантів «Перлинка та Перлина Рівного 2019», який і визначив переможниць у молодшій віковій категорії від 5 до 15 років та серед дорослих дівчат – від 16 і до 25 років.
Цьогоріч фінал провели напередодні Міжнародного Дня Краси – 8 вересня у Театрі ляльок. Це свято рівнянам організувала компанія ARTmodels®. Самій події передували два тижні підготовки конкурсанток. Це були репетиції, дефіле, підготовчі майстер-класи, заняття з риторики та вокалу, сімейний турнір з боулінгу, а також соціальний проект.
Місія Фестивалю – не лише підкреслити вроду дівчат, а й показати, що добрі справи це невід’ємна частина краси. Тому конкурсантки, разом із патрульними поліцейськими, відвідали школу-інтернат в Олександрії приділили час, увагу і спілкування одноліткам, які мають складні життєві обставини. Слоган проекту – «Кожен із нас за вчинки красивий».
Всі учасниці виготовляли власноруч транспарант з різними соціальними гаслами, а потім демонстрували їх під час великого фіналу. Також перлини і перлинки мали вихід-дефіле і самопрезентацію; художній номер, який розкривав талант кожної конкурсантки; виступ в українському вбранні разом з рідними на сцені та, на завершення, – вихід у вечірніх сукнях. Все це оцінювало професійне журі, до складу якого ввійшли відомі люди Рівного, наприклад, засновник компанії ARTmodels Оксана Ігас, дизайнер Фелікс Родіонов, фотохудожник Олександр Майструк, директор з розвитку ТМ «Щедрик» Марія Рудомська, маркетинг-директор Smart People Олена Гаврилюк та інші.
Голосували журі, глядачі в залі, а також свої симпатії і спеціальні титули віддали переможниці попередніх конкурсів. Таким чином, результати розподілились так: Перлина Рівного 2019 – Надія Панчук Віце-перлина 2019 – Надія Мулик Віце-перлина 2019 – Анна Левчук Віце-перлина 2019 – Софія Олійник Віце-перлина 2019 – Софія Хохлюк Перлинка Рівного 2019 – Олександра Стасюк Гран-прі Фестивалю 2019 – Анна Яцюк Гран-прі Фестивалю 2019 – Аліна Слободенюк Віце-перлинка 2019 – Кіра Татарнікова Віце-перлинка 2019 – Маргарита Парфенюк Віце-перлинка 2019 – Кароліна Андрієнко Віце-перлинка 2019 – Олександра Вілінець ДОБРО Фестивалю – Анна Левчук ТАЛАНТ Фестивалю – Маргарита Парфенюк ФОТОПЕРЛИНА – Софія Олійник ФОТОПЕРЛИНКА – Олександра Стасюк Глядацька симпатія Фестивалю – Аліна Слободенюк ДРУЖБА Фестивалю – Надія Мулик.
Переможниці «Перлинка і Перлина Рівного» будуть представляти наше місто на конкурсах наступного рівня. Ініціатор та незмінний організатор свята – компанія ARTmodels® за підтримки громадської організації «НАЦІЯ ТАЛАНТІВ». Координатор проекту – Надія Пивовар.
, , , переглядів: 555Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *