Хто вони – троє рівнян, в яких вчора підтвердили коронавірус

Щасливе

Станом на 31 березня у рівненській ЦМЛ знаходилося троє пацієнтів з діагнозом коронавірусна інфекція.

Новий випадок захворювання на коронавірус у Рівному

За останню добу зафіксовано ще три випадки захворювання в обласному центрі.

  • Всі троє пов’язані із хворою з міста Рівне – працівницею бібліотеки. COVID-19 виявили в її чоловіка, сина та колеги по роботі. Всі вони перебувають на госпіталізації у Рівненській ЦМЛ., – розповів голова Рівненської ОДА Віталій КОВАЛЬ.

 

, , , Переглядів: 1 221

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *