Хто з переселенців продовжить отримувати виплати у березні 2024-ого

Щасливе
04.03.2024  14:00
З 1 березня Уряд автоматично продовжує на півроку виплати для внутрішньо переміщених осіб. Багато переселенців залишили свої домівки через війну та конфлікти, і вони потребують негайної допомоги та підтримки для того, щоб забезпечити собі безпечне життя, житло, їжу, медичну допомогу та інші основні потреби.
Це стосується таких категорій ВПО :
▪пенсіонерів, у яких станом на 1 січня цього року розмір пенсії не перевищує 9 444 гривні (чотири прожиткових мінімуми для осіб, що втратили працездатність);
▪людей з інвалідністю I чи II групи, дітей з інвалідністю віком до 18 років;
▪тяжкохворих дітей;
▪дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яким не виповнилося 23 років, а також батьків-вихователів і прийомних батьків.
У випадку, коли людині не продовжили виплату допомоги автоматично, але вона належить до визначених категорій, допомога може бути призначити після написання відповідної заяви.
Для інших категорій ВПО, які відповідають оновленим критеріям, виплата допомоги може бути продовжена тільки на підставі заяви.
Ми розробили для вас форму, яка за лічені хвилини допоможе зорієнтуватися, чи належите до тих категорій осіб, яким продовжать виплати, чи ні. Тож, переходьте за лінком
Для прийняття рішення щодо продовження виплат вас слід звернутися із заявою до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) або органу соціального захисту населення за вашим місцем проживання.
Не мають права на виплати ті внутрішньо переміщені українці, які
▪придбали земельну ділянку, будинок чи квартиру на суму понад 100 тисяч гривень;
▪купили автомобіль (з дати випуску якого не минуло 5 років);
▪мають власне житло на неокупованих територіях та територіях, де не ведуться бойові дії;
▪купили іноземну валюту на загальну суму понад 100 тисяч гривень;
▪мають на депозитному банківському рахунку понад 100 тисяч гривень.
, , , , переглядів: 77


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *