Хто з рівнян отримав премію імені Уласа Самчука

квиток на автобус
Щасливе
23.02.2022  10:34
Міський голова Олександр Третяк вручив диплом лауреата міської літературної премії імені Уласа Самчука та нагрудний знак Галині Федорівні Данильнук за її історико-публіцистичну трилогію «ПДМ:ВЧОРА.СЬОГОДНІ.ЗАВЖДИ…» та книгу другу «Рівне у долях його мешканців» (29 нарисів написаних на основі спогадів рівнян).
– Приємно, що у нашому місті ми маємо людей, які плекають його історію, намагаються її зберегти. А також власним прикладом надихають інших ставати справжніми патріотами та драйверами нашого Рівного. Саме такою для мене є Галина Данильчук завідувачка відділу виставок Рівненського обласного Краєзнавчого Музею, але, насамперед, щира патріотка нашого міста, яка зберігає на сторінках власних книг його самобутнє минуле та сьогодення, – поділився своїми враженнями Олександр Третяк.
– Впевнений, що підтримка місцевих авторів – це дуже важливо. Вірю, що наші письменники, поети, історики і далі відчуватимуть підтримку від міста. Адже дуже цікаво — пізнавати минуле через людську пам’ять. А збереження минулого дає нам віру та впевненість у щасливе майбутнє, – наголосив міський голова.
Нагадаємо, що міська літературна премія імені Уласа Самчука заснована у 2012 році з метою увічнення пам’яті видатного українського письменника, заохочення сучасних прозаїків до написання творів художньої літератури, які збагачують духовний світ, будять історичну пам’ять народу та його національну свідомість.
З початку заснування Премії її лауреатами ставали такі рівненські письменники: Євген Шморгун, Петро Велесик, Василь Басараба, Ірина Одерако, Олена Медведєва, Микола Панченко, Ірина Баковецька-Рачковська, Віктор Мазаний, Олександр Ірванець.
, , , , переглядів: 677


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *