Останні робочий день тижня, на годиннику 15:40, а небо потемніло неначе ніч заглядає у вікно. Апокаліпсис, кінець світу – ні. Чергова злива з градом накрила Рівне, знову вулиці потопають у тоннах води, а пішоходи і автомібілісти у розпачі метаються серед бурхливої води. І ось в один момент знову погоже небо, а прогнози на вихідні такі ж – дощитиме з гуркотом і можливим градом.
![](http://my.rv.ua/wp-content/uploads/2017/09/21686380_359196164515708_4925172919585860764_n.jpg)
Фото: Володимир Слободянюк
![](http://my.rv.ua/wp-content/uploads/2017/09/21752409_359196171182374_5301194229355449510_n.jpg)
Фото: Володимир Слободянюк
![](http://my.rv.ua/wp-content/uploads/2017/09/riv.jpg)
Фото: Олеся Олійник
![](http://my.rv.ua/wp-content/uploads/2017/09/riv1.jpg)
Фото: Олеся Олійник
Опубліковано Олесею Олійник 22 вересня 2017 р.