“Ідуть на покращення”, – як почуваються хворі на коронавірус з Рівненщини

Щасливе
30.03.2020  13:00

На Рівненщині станом на 30 березня зареєстровано 11 випадків коронавірусної інфекції. Два з яких мали летальний випадок.

Перші 9 випадків, з яких два смертельні у селі Тинне, що у Сарненському районі. Два інші в обласному центрі. Крім того, у 21-річної дівчини підозра на коронавірус у місті Вараш.

Ми вирішили дізнатися, як почуваються пацієнти з коронавірусом. Про сім пацієнтів з коронавірусом розповідає головний лікар Василь Іванюк:

  • По-перше, за добу жодного нового випадку у нас немає, і це добре. По-друге, усі пацієнти стабільні, отримують повноцінне лікування та ідуть на покращення. Підтверджений випадок у пацієнтки, далі продовжує лікування у реанімації, вона киснезалежна.
    По-третє, лікарня продовжує виконувати свої функціональні обов’язки в умовах карантину.
    По-четверте, згідно з розпорядженням, ми сьогодні ставимо палатку на стоянці біля приймального відділення, яка має слугувати для сортування пацієнтів на випадок масового поступлення. Тому хай вас це не бентежить. Ми сьогодні маємо 155 ліжок резерву у чотирьох відділеннях, які вже звільнені від соматичних пацієнтів. По-п’яте, і це суттєво, ми отримали не підверження ПЛР реацією захворювання у наших лікарів і дитини.
, , , , , переглядів: 1 103


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *