Інцидент в Орлівці: пожежа в Психоневрологічному Інтернаті

Щасливе
04.06.2024  09:00

Орлівка, Рівненщина — Інцидент, що стався в Рівненському психоневрологічному інтернаті, пройшов без жертв. Займання відбулося в одному з корпусів закладу, де проживають підопічні.

Рятувальники з Державної служби України з надзвичайних ситуацій оперативно прибули на місце події та евакуювали понад 30 людей із задимленого приміщення. За словами очевидців, евакуація пройшла організовано і без паніки, що значною мірою сприяло відсутності постраждалих.

Як пояснив керівник інтернату Микола Добриднік, причиною задимлення став необачно викинутий сірник одним із підопічних, який прикурив цигарку. У цей момент санітарка, яка мала наглядати за підопічними, відволіклась на прибирання. В результаті сірник потрапив на матрац та одяг, що і спричинило займання.

Наслідки інциденту виявилися мінімальними. Вогонь пошкодив два вікна, які потребують заміни, а також частину інтер’єру, що вимагатиме невеликого косметичного ремонту. Керівництво закладу планує здійснити відновлювальні роботи власними силами. Тимчасово підопічних переселили до іншого, новішого корпусу.

Керівництво інтернату проводить внутрішнє розслідування інциденту. Микола Добриднік запевнив, що будуть зроблені всі необхідні висновки для запобігання подібним випадкам у майбутньому. Особливу увагу буде приділено контролю за підопічними та дотриманню правил пожежної безпеки.

На Рівненщині будуть грози і шквали

переглядів: 69


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *