Інститут судової психіатрії замість психлікарні: що означає для медичної системи Рівненщини

Щасливе
15.03.2024  14:00

У рамках стратегічних перетворень у сфері охорони здоров’я, Рівненська обласна рада розглядає можливість передачі цілісного майнового комплексу “Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка” у державну власність. Ідея полягає в створенні філії державної установи “Інститут судової психіатрії Міністерства охорони здоров’я України” на базі цієї лікарні.

Пропозицію розглянули на засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства. Директор департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської ОДА, Олег Вівсянник, відзначив, що порядок передачі опрацьований, а таке рішення має свої переваги.

Створення Інституту судової психіатрії у Рівненщині відкриє нові можливості для медичної системи області. З’явиться можливість проведення стаціонарної судово-психологічної експертизи, а також додатковий лікувально-профілактичний заклад. Фінансування інституту буде здійснюватися з державного бюджету через МОЗ. Орієнтовно це призведе до збільшення кількості штатних одиниць на 300.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному відкриють відразу 3 дошки пам’яті для Героїв

Наголошуємо, що пацієнти, які наразі перебувають на лікуванні у лікарні с. Орлівка, продовжують отримувати необхідну допомогу. Після завершення процесу передачі майнового комплексу, нових пацієнтів направлятимуть до інших закладів відповідного профілю.

Остаточне рішення з цього питання буде прийнято колегіально на сесії обласної ради. Проте, депутати профільної комісії вже прийняли відповідну рекомендацію.

переглядів: 52


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *