Історії успіху рівненських підприємців: Людмила Степник

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
04.05.2017  11:18

Історії успіху рівненських підприємців: Людмила Степник

Людмила СТЕПНИКпідприємець, м. Рівне:

 

Я займаюсь підприємницькою діяльністю все життя. Спочатку починали ми на базарі з “плівки” – стелили її на землю, розкладали на ній товар і так продавали. Зараз у Рівному маємо дві точки продажу – одну на базарі та великий магазин “Moveri” у ТЦ “Злата Плаза”. Також займаємось продажем у різних куточках Рівненської та Житомирської областей, а ще маємо власну аптеку.

 

Людмила Степник

 

У місті продаємо в основному одяг, а ось в області більший попит на взуття. Я вожу продукцію із закордону. Це якісні речі, а тому клієнти до мене повертаються. Зараз у нас є одна трудність – недостатньо оборотних коштів. Нині у країні складна ситуація, тому в людей падає купівельна спроможність і все рідше вони купляють одяг та взуття у магазинах. Але попри все, ми намагаємось тримати високу планку, вчасно оновлювати товар та розвивати свою мережу. На закупівлю продукції весь час бракує грошей, а в цьому бізнесі дуже важливо часто оновлювати її та слідкувати за модними тенденціями та новинками.

Про КУБ ми дізнались дуже просто – нам зателефонували і запропонували взяти участь у програмі. Ми вже давно є клієнтами ПриватБанку і користуємось його послугами. Нам завжди повідомляють, якщо є якісь цікаві пропозиції для підприємців. Спочатку ми не хотіли брати простий кредит у банку, адже, з нинішніми відсотками, віддавати його і підтримувати власний бізнес практично нереально. А кредитування за програмою КУБ для нас, підприємців, підходить краще – відсотки не такі захмарні, а тому цілком реально вкласти гроші у власну справу, віддавати кредит і продовжувати розвивати бізнес.

ПриватБанк знижує ставки за кредитами бізнесу

Гроші, які нам дали по програмі, ми вклали у розвиток мережі точок продажу одягу та взуття. Ось скоро будемо запускатись у Дубровиці. У “Злата Плазі” ми вже п’ять років – спочатку були на нижньому поверсі, а тепер переїхали на другий. Це великий магазин, і щоб цю площу заповнити, треба багато вкладати. Зараз завдання номер один для мене, напевно, як і для більшості представників малого і середнього бізнесу, – протриматися на плаву. У майбутньому планую розвиватися у напрямку фармації та відкривати ще аптеки у регіонах – хочу створити цілу мережу.

Звісно ж, якщо держава давала б якусь допомогу підприємцям, тоді можна було б вижити. На жаль, усі ці нові перевірки та вимоги аж ніяк не полегшують нам роботу, а просто роблять перешкоди на шляху до розвитку. Нас потрібно підтримувати і допомагати, інакше пройде час і малий бізнес просто “склякне”.

 

Степник

Степник

Зараз багато представників малого бізнесу стикаються з багатьма труднощами, у тому числі й фінансовими. І віддавати кредити у нинішніх умовах, не те що важко, а практично нереально. Дехто змушений закривати свої справи, адже втримати фінансово це дуже важко… Особисто я нарощувала свій бізнес 30 років – я не хочу його покидати, а хочу, щоб він перейшов моїм дітям та онукам… Якщо ти працюєш над чимось все життя, то покидати його дуже важко.

Тому сподіваюсь, що програма “КУБ” допоможе мені та іншим підприємцям вижити й протриматися у цей нелегкий час.

Завдяки програмі КУБ для нас, підприємців, кредитні відсотки не такі захмарні, а тому цілком реально вкласти гроші у власну справу, віддавати кредит і продовжувати розвивати бізнес

 

 

, , переглядів: 1 065Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *