Історію українських перемог обговорюватимуть на онлайн-форумі

квиток на автобус
Щасливе
29.09.2023  18:30

Форум «Наші перемоги» – це онлайн-подія, приурочена Дню захисників та захисниць України. Вона об’єднує представників різних освітніх, наукових та культурних інституцій задля представлення славетних сторінок історії українського війська та національних військових традицій. Разом з тим, цей форум, проведений у віртуальному форматі, дає можливість долучити учасників з усіх регіонів України і спрямований на підтримку та визнання ролі захисників та захисниць України у збереженні незалежності та безпеки нашої країни.

Цей захід ми проводимо для вшанування внеску захисників та захисниць України, а також для об’єднання громадськості навколо спільної мети – перемоги України у несправедливій та жорстокій війні, яку розв’язала російська федерація.

Під час форуму плануються доповіді, присвячені питанням історичної пам’яті та формуванню українських військових традицій, історії війська від давньоруських часів до сучасності, перемогам князів Острозьких, мистецькому представленню славетних перемог українського війська.

 

Співорганізатори:

Національний  університет «Острозька академія»

Всеукраїнське громадське об’єднання «Славетна Україна»

Український інститут національної пам’яті

Національний університет «Львівська політехніка»

Київський університет імені Бориса Грінченка

Ужгородський національний університет

Студія Українського батального мистецтва

 

Форум відбудеться 2 жовтня о 14.15

Трансляція на Youtube

, , переглядів: 219


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *