Іван Надєїн: “Верес” – це частина душі Рівного

Щасливе
04.09.2019  10:00

Рівненський “Верес” розпочав новий футбольний сезон. Розпочав з оновлення тренерського штабу, команди та зміни президента клубу. Засновник компанії “Укртепло” Іван НАДЄЇН віднедавна є президентом Футбольного клубу “Верес”.

Пане Іване, розкажіть, як ви стали президентом клубу? Що спонукало зануритися у футбол?

– Розділю відповідь на дві частини. По-перше: в минулому році я став власником “Рівнетеплоенерго”. Моя команда прийшла у Рівне з амбітним проєктом модернізації підприємства. Ми прийшли всерйоз і надовго, з багатомільйонними інвестиціями й бажанням провести якісні зміни. Скажу відверто: планів займатися футболом не було, але коли до мене звернулася міська влада з проханням зберегти народний клуб “Верес” і футбольні традиції Рівненщини, я не зміг відмовити. Ми – соціально відповідальна компанія, і дбаємо не лише про комфорт в квартирах, але й про спорт і наше майбутнє.

Крім того, “Верес” – це вже не просто футбольна команда. Це візитівка Рівного, це частина душі міста. І ми не могли бути осторонь. Ми вирішили допомогти, підтримати.

По-друге: я люблю футбол і полюбив рівненський “Верес”. Це неймовірний клуб зі своїми традиціями, ідеологією, історією і головне – неймовірними уболівальниками. Спочатку ми думали стати просто партнерами клубу й не брати на себе жодних додаткових зобовязань. Але, познайомившись ближче, проникся духом “Вереса” і прийняв для себе рішення стати його частиною.

Що змінилось у “Вересі” при президенті Іванові Надєїну?

– Перш за все, ми розрахувалися з боргами клубу на суму понад 2,3 млн грн. Розпочали трансформацію Народного клубу “Верес” у публічне акціонерне товариство. Частина акцій належатиме Рівненській міській раді. Як гарантія того, що більше не повториться історія, що трапилась зі Львовом. Частина акцій буде передана Громадській спілці “Народний клуб “Верес”, і кожен, хто є членом клубу, безкоштовно отримає по одній акції номіналом 100 гривень. Частину акцій викуплять спонсори клубу і нестимуть відповідальність за фінансову стабільність “Вереса”. Решта акцій будуть виставлені на вільний ринок і кожен зможе їх придбати. Загалом, ми плануємо, що бюджет клубу на сезон складе 12 млн грн.

Це, що стосується глобальних питань подальшого існування клубу. Щодо адміністративної частини, то була проведена реорганізація керівних органів. Проведені кадрові зміни. Нових людей ви не побачите. Всі ті, хто любить “Верес” і хто стояв біля витоків відродження професійного футбольного клубу – залишились у керівництві. Але були проведені кадрові перестановки. Замість семи віце-президентів, залишилось троє: Андрій Біланчук, Юрій Фалко та Олексій Кривошеєв. Генеральним директором призначено Ірину Теслюк, яка до цього була комерційним директором клубу. Також запросили досвідченого й амбітного Юрія Вірта головним тренером команди, підписали контракти з девятьма футболістами, у яких є досвід гри у вищих лігах українського футболу.

Які завдання на найближчий час стоять перед футбольним клубом “Верес”?

– Завдання лише одне – вийти у Першу лігу. Тренерському штабу створені всі відповідні умови та забезпечено фінансовий ресурс. Перед адміністративною частиною клубу стоїть завдання підвищувати інтерес до клубу, збільшення відвідуваності матчів “Вереса” та аудиторії телевізійних трансляцій. Активізації роботи з потенційними спонсорами. Ми хочемо, щоб після реконструкції “Авангарду” великий футбол повернувся у Рівне.

Як думаєте: коли “Верес” повернеться на рівненський стадіон?

– Я оптиміст. Вірю в те, що реконструкція йтиме пришвидшеними темпами. Міський голова Рівного Володимир Хомко запевняє, що вже наступної осені можна здати в експлуатацію першу чергу стадіону “Авангард”. Міська влада все для того робить. Якщо долучаться ще й новообрані народні депутати та допоможуть залучити кошти з державного бюджету, тоді точно встигнемо реконструювати “Авангард”. І рівняни зможуть насолоджуватися грою улюбленої команди, а наші діти отримають стимул для заняття спортом.

, , , , переглядів: 1 316


На правах реклами


Один коментар
  1. Таке відчуття що окрім футболу немає інших видів спорту. Можливо спортивна гімнастика, бокс, класична боротьба, самбо, художня гімнастика, фрістайл. Стільки бабла вбухали в цей нікчемний футбол. Футбол – це відмивання грошей.
    Неварто тратити бюджетні кошти на цих рагулів, які нічого не показують.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *