До служби у лавах ЗСУ Роман Боровець працював майстром лісу в філії «Березнівське лісове господарство» ДП «Ліси України». Чоловік пішов захищати Україну з початку повномасштабного вторгнення, зараз воює на Донецькому напрямку.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2024/01/418190593_705945481677143_2753957771699227364_n.jpg)
фото з facebook.com/RivneODA
У лісову галузь прийшов завдяки тестю, перед цим допомагав йому у роботі. Свою ж діяльність розпочав у 2019 році.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2024/01/418281131_705945325010492_4349951377372670844_n.jpg)
фото з facebook.com/RivneODA
«Роман вміє робити все, навіть будинок будував власними руками. Також він не любить розмов про війну. Надає перевагу розмовам про буденне життя», – розповіла дружина Марина.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2024/01/418227255_705945395010485_4999708726237507931_n.jpg)
фото з facebook.com/RivneODA
Зараз Захисник України служить у 53 ОМБ їм. Князя Володимира Мономаха артилеристом. Зауважимо, у 2022 році Романа Боровця було відзначено нагрудим знаком «Лісівнику України – за мужність і героїзм».
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2024/01/418235331_705945435010481_2117566157246818432_n.jpg)
фото з facebook.com/RivneODA
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2024/01/418268644_705945511677140_1979996021029676858_n.jpg)
фото з facebook.com/RivneODA
За повідомленням з офіційної сторінки Рівненської ОВА у мережі Фейсбук.