Кандидат у мери Рівного розповів про свій новий бізнес

08.07.2017

Кандидат у мери Рівного розповів про свій новий бізнес

Кандидат на посаду міського голови Рівного, який вийшов до другого туру виборів разом з Володимиром Хомком, Дмитро Якимець розкрив секрети своєї неполітичної діяльності та розповів про свій бізнес.

Тепер він є автором ідеї та керівником компанії «Наше Рівне», яка має однойменну торгову марку.

Ось що написав про це Дмитро ЯКИМЕЦЬ на своїй сторінці у фейсбук:

 • Зізнаюсь чесно, чому писав так мало про свою неполітичну діяльність впродовж попереднього року. Займався ділом – розвивав власну справу у Рівному. Точніше не тільки власну – спільну. Майже рік не хотів нічого розповідати, працював і хотів одразу досягти чогось грандіозного. Але друзі переконали, що пора трошки розкрити “таємницю”. Я є автором ідеї та керівником компанії «Наше Рівне», яка має однойменну торгову марку. Загальна концепція – випуск та реалізація через торгівельні мережі продукції малих та середніх виробників під одним брендом. Ми ж забезпечуємо реалізацію усієї випущеної продукції через партнерські дилерські фірми у кількох тисячах торговельних точках Рівненської та сусідніх областей. Таким чином не крупним місцевим виробникам буде простіше конкурувати із потужними брендами та збільшити об’єми власного виробництва, не витрачаючись на маркетинг та дистриб’юцію.
  Не раз бачив такі ініціативи в країнах Євросоюзу, зокрема і в Польщі, де зараз перебуваю, і дуже хотілось реалізувати таке і у нас. Щоб кожен мешканець краю одразу бачив – перед ним якісна місцева продукція. Щоб купував, підтримував не тільки гривнею, а й рекомендацією для знайомих. Оце, на мою думку, справжній патріотизм.
  Що ж сьогодні представляє собою бренд «Наше Рівне»? Це кілька найменувань різноманітних товарів місцевих виробників. Реалізовуються вони через торговельні мережі Рівненської та сусідніх областей. Це лише початок великого шляху, але я переконаний – у нас все вийде!
  Сьогодні хочу познайомити вас з двома найменуваннями – це макарони та соняшникова олія «Наше Рівне» місцевих виробників (детальніше на етикетці).
  Ця продукція використовується на моїй домашній кухні. Сам смакую і вам раджу. Тому буду радий почути ваші відгуки.
  Хочу і надалі розповідати новинки торгової марки «Наше Рівне». А місцевих виробників запрошую до співпраці.

 

Опубліковано Дмитром Якимцем 6 липня 2017 р.

 

Опубліковано Дмитром Якимцем 6 липня 2017 р.

, , , , переглядів: 1 776


Загрузка...

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

На Щасливому