Керівників ОСББ навчили подавати Електронну звітність

Щасливе
29.01.2019  10:42

22 січня 2019 року в рамках семінару-тренінгу, організованого громадською організацією «Рада голів ОСББ м. Рівне», фахівці ПриватБанку презентували онлайн-сервіс електронної звітності, що дозволяє безкоштовно та безпечно формувати та подавати звіти в державні контролюючі органи.

  Ще в  2018 році ПриватБанк надав юридичним особам та підприємцям можливість надсилати фінзвітність в електронному форматі. Для користування онлайн-сервісом, не потрібно встановлювати додаткове програмне забезпечення. Про здачу звітів завжди нагадає онлайн-календар, а реквізити підприємства, звітний період і основні дані у звітах заповнюються автоматично. Система зручна тим, що можна імпортувати звіти з інших облікових систем та здійснює своєчасне автоматичне оновлення/додавання форм звітів, як це вимагають контролюючі органи. Також передбачено отримання квитанцій від контролюючого органу з підтвердженням, що звіт прийнято, або з коментарем, чому його не прийнято.

Сервіс електронної звітності в «Приват24 для бізнесу» дозволяє цілодобово надсилати будь-які види звітів Фіскальної служби, Пенсійного фонду, Державної служби статистики тощо. Скористатися сервісом можна через меню «Приват24 для бізнесу» «Документи – Електронна звітність». Детальна інструкція користування відображена в навчальному відео.

У банку постійно розробляються безкоштовні рішення, завдяки яким корпоративні клієнти можуть працювати з електронними звітами відразу в «Приват24 для бізнесу» й бути при цьому повністю впевненими в безпеці своїх даних. Крім сервісів електронної звітності, у «Приват24 для бізнесу» також працюють електронний документообіг і системи бухгалтерського, управлінського й оперативного обліку онлайн.

ПриватБанк постійно працює над програмами, що допомагають ОСББ здійснювати господарську діяльність. Для цього створений безкоштовний  інноваційний сервіс для ОСББ – Сервіс автоматичного нарахування і обліку внесків жителів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Його зручність і доступність вже оцінили також рівненські ОСББ.

, , переглядів: 1 137


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *