Керівники підприємств виплатили жителям Рівненщини більше 15 млн грн заборгованих коштів

квиток на автобус
Щасливе
26.01.2024  21:31

Керівництво підприємств вже виплатило мешканцям Рівненщини понад 15 млн гривень, які раніше були заборговані. Процес виплат триває в Рівненській області, де протягом минулого року боржники розрахувалися на суму понад 15 млн гривень. З цієї суми більше 5,1 млн гривень було витрачено на повне погашення боргів по заробітній платі працівникам 14 підприємств у Рівненській області.

Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної державної адміністрації (ОДА).

“З початку поточного року проведено 56 засідань тимчасових комісій в області, на яких розглянуто 70 звітів керівників боржників-підприємств. Їх попередили про особисту відповідальність за порушення строків. Як результат, у рамках цієї роботи було виплачено більше 15,2 млн гривень мешканцям”, – повідомив Костянтин Мокляк, директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА.

Важливу роль у роботі з боржниками відіграють заходи контролю. За інформацією Алли Рижи, заступниці керівника регіонального відділення Держпраці, завдяки перевіркам, які були відновлені у 2023 році, на підприємствах вдалося ліквідувати до 50% боргів по зарплаті.

Проте деякі підприємства продовжують зборговувати гроші своїм працівникам, тому робота зі стягнення боргів продовжується.

, , переглядів: 47


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *