Кількість одержувачів субсидій може скоротитись в три рази

квиток на автобус
Щасливе
18.04.2017  11:25

До першого січня 2018 року кількість одержувачів субсидій в Україні скоротиться до 5 мільйонів домогосподарств. Про це заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева в інтерв’ю “Дзеркалу тижня”.

Відповідаючи на питання про вплив підвищення мінімальної заробітної плати на кількість отримувачів субсидій, голова Мінсоцполітики розповів, що найбільшу кількість соціально незахищених, які не можуть заплатити за ЖКГ, Україна повинна була отримати на кінець опалювального сезону 2017.

В Україні з’явиться мобільний додаток для фермерів

“Коли ми рахували, скільки взагалі може бути одержувачів субсидій, то виходили на 8-9 млн. Фактично на січень 2017-го їх було 7,5 млн. Решта 1,5 млн, скоріше за все, мали формальне право на одержання дуже невеликої субсидії, але просто не схотіли займатися її оформленням”, – сказав Рева.

Представник влади заявив, що стрімкого зростання тарифів очікувати вже не варто. А відтак, кількість людей, що отримуватимуть державну допомогу – скоротиться. Це пов’язано з тим, що доходи українців зростають, тому потреба у виплаті субсидій буде зменшуватись.

субсидія

, переглядів: 1 128


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *