Кияни зможуть проголосувати за бюджет міста в Приват24

Щасливе
03.10.2017  15:30

До 30 жовтня в Києві триватиме голосування за проекти на Громадський бюджет міста. Київ є лідером у розвитку є-демократії та ПриватБанк став партнером  КиївРади та КМДА у розвитку Громадського бюджету Києва.

Інновацією від ПриватБанк стала можливість для всіх киян проголосувати за обраний проект у Приват24 (веб- і мобільна версія).

«Громадський бюджет – це дуже важливий крок до справжньої електронної демократії, тому ми одразу погодилися взяти участь у цьому проекті, коли київська влада запросила нас, – говоритьЄгор Аветісов, креативний директор ПриватБанку. – Приват24 – це лише перший крок. У майбутньому ми сподіваємося задіяти всі наші технічні можливості в Києві. Тут близько 300 відділень ПриватБанку, 1 000 банкоматів, майже 2 000 терміналів, а також сотні тисяч користувачів додатка Privat24».

Ознайомитися з правилами та інструкцією можна на сайті Громадський проект.

Ідея розподілу громадського бюджету бере свій початок у 1989 році в Порту-Алегрі. Відтоді механізм відкритого голосування працює в понад 1 500 містах світу. У Києві запровадження розпочалося з кінця 2016. У Січні 2017 відбулося перше пілотне електронне голосування, у якому взяли участь понад 50 тисяч киян.

, , , , , , , переглядів: 1 165


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *