Київський аеропорт Жуляни закрили на ремонт

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
15.05.2017  22:05

Київський аеропорт Жуляни закрили на ремонт

Міжнародний аеропорт Жуляни закрили на капітальний ремонт злітно-посадкової смуги. Тому з 14 до 24 травня 2017 року всі польоти з Києва будуть здійснюватися з аеропорту Бориспіль. Про це повідомили в прес-службі.

Повідомляється, що ремонтні роботи розділені на два етапи. Перший етап передбачає зняття, фрезерування шару асфальтобетону на глибину від 9 до 18 сантиметрів на різних ділянках злітно-посадкової смуги. Друга частина ремонтних робіт включає укладку армованої сітки і нового шару асфальтобетону.

Голландці створили асфальт, який самовідновлюється і заряджає електромобілі

В аеропорту розповіли, що вже за перший день капітального ремонту в аеропорту виконані 23% роботи, передбаченої першим етапом. Для робіт на злітно-посадковій смузі задіяли 26 одиниць спецтехніки. Також в посиленому режимі працюють підрозділи охорони, авіаційної безпеки і протипожежного захисту. Працює і аеродромне забезпечення аеропорту.

У той же час, поки аеропорт закритий, здійснюється ремонт техніки і обладнання, яке забезпечує виконання польотів. Виконуються роботи по плануванню ґрунтових елементів аеродрому і підтримки їх в належному стані. У відомстві зазначили, що капітальним ремонтом, відповідно до встановленого графіку в аеропорту, займається підрядна організація.

, , , , , переглядів: 858Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *