Книгу загиблого Героя передали у бібліотеки Рівного

Щасливе
24.04.2024  08:00

У Рівному сьогодні відбулася важлива подія – презентація збірки оповідань Владислава Кондратюка під назвою «Долина богів». Ця книга, яка була видана після загибелі автора, є пам’яттю про його талант та відданість Україні. Владислав Кондратюк, 22-річний військовий, загинув два роки тому, захищаючи нашу країну від окупанта на Миколаївщині.

На Рівненщині зʼявився ювілейний клас безпеки

Оповідання, які увійшли до цієї збірки, були написані ще до початку повномасштабного вторгнення. Вони стали своєрідним свідченням про молодий талант та його внесок у літературну скарбницю України.

Книгу видано тиражем 500 примірників, які були передані представникам рівненських бібліотек за кошти Благодійної організації «Фонд Віктора Шакирзяна». Це стало можливим завдяки зусиллям багатьох небайдужих людей, які розуміють важливість збереження пам’яті про Героїв та їхній внесок у нашу історію.

Ми зобов’язані не лише пам’ятати наших Героїв, а й зберігати їхній творчий спадок. Їхні твори – це не лише літературна спадщина, а й свідчення про відданість та силу духу. Наш обов’язок – популяризувати їхню творчість серед наступних поколінь, щоб їхній талант продовжував жити у серцях та думках усіх рівнян.

Маленькі рівняни творили патріотичні сувеніри

Тепер оповідання Владислава Кондратюка доступні широкому загалу через рівненські бібліотеки, де вони зможуть продовжити життя в серцях нових читачів та вдихнути нове життя в історію нашого міста.

, , , , переглядів: 46


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *