Коли берете машину напрокат, ви платите не за автомобіль, – експерти

05.05.2017

Коли берете машину напрокат, ви платите не за автомобіль, – експерти

Експерти транспортної галузі розповіли, що потрібно знати водіям при оренді автомобіля.

У сучасному світі люди почали все частіше користуватися послугами прокату транспортних засобів. Експерти галузі поділилися інформацією про те, як розраховується вартість оренди авто.

Фахівці стверджують, що найчастіше бажаючі взяти на прокат автомобіль, платять не за сам транспортний засіб, а скоріше за знецінення вартості цього транспортного засобу.

«При оренді автомобіля ціною в 30 тисяч доларів, при тому, що його оцінна вартість через три роки складе 21 тисячу доларів, сума амортизації становить 9 тисяч доларів. Якщо розділити цю цифру на кількість місяців в оренді, то вийде щомісячна плата за прокат транспортного засобу», – повідомляють експерти.

На що звернути увагу при виборі хостелу

За словами аналітиків ринку, не виробники встановлюють ціни і умови оренди автомобілів, як прийнято було вважати. Справа в тому, що різні дилери встановлюють свою вартість авто на продаж. А ця вартість безпосередньо визначає ціну прокату транспортного засобу. Тому, експерти радять обговорювати умови оренди машини саме з дилером.

Також не забувайте вимагати у продавця інформацію про мита та умови договору оренди, щоб вивчити її до підписання документів.

Картинки по запросу подорож автомобілем

, , , , , переглядів: 886


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *