Коли для рівнян закінчується пільговий режим розмитнення “євроблях”

квиток на автобус
Щасливе
28.01.2019  11:00

Рівнянам варто знати, що продовження дії пільгового режиму оподаткування не передбачається. Після 22 лютого сплаті буде підлягати акцизний податок за повною ставкою.


Окрім зазначеного, з травня до порушників митних режимів «Транзит» та «Тимчасове ввезення » будуть застосовуватися жорсткі санкції від штрафів до конфіскації предмету правопорушення.

У пільговому режимі пройшли оформлення у Рівненській митниці ДФС 4322 одиниці легкових автомобіля. Митні платежі при цьому склали 277,2 млн.грн. В середньому, один транспортний засіб поповнює бюджет країни на 64 тис.грн.Частка автомобілів, переведених з режимів тимчасового ввезення та транзиту в режим для вільного використання на митній території України серед оформлених, становить 44,8 %, їх кількість на сьогодні дорівнює 1939 одиниць. До бюджету перераховано 124,3 млн.грн. митних платежів.
Сума добровільної сплати громадянами штрафів за недотримання строків та умов (вимог) митних режимів (500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (8500 грн.) склала 15,4 млн.грн.

Строк, відведений Законом щодо можливості використання пільгового
режиму оподаткування, спливає 22 лютого 2019 року.
Рівненська митниця ДФС

, , , , переглядів: 747


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *