Коли відділення рівненського ЦНАПу запрацює у “Злата Плазі”

Провидиця
Щасливе
08.11.2018  08:30

У Рівному відкриють територіальний підрозділ Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг. Він буде розташований у самісінькому центрі нашого міста – у торгово-розважальному центрі “Злата Плаза”.

  • Це спільний проект міської влади і бізнесу. Адже сама ідея відкрити стійку інформування у “Злата Плазі” була запропонована директором центру.  Водночас ми вирішили розширити цю ідею, адже основна мета нашої команди – максимальна доступність послуг ЦНАПу для громадян. Тому за погодженням з міським головою прийнято рішення відкрити саме там територіальний підрозділ ЦНАПу, – говорить директор Рівненського регіонального  ЦНАПу Юлія ШИГОРЕВА.

У новому територіальному підрозділі будуть обладнані шість робочих місць. Тут планують надавати послуги центру, які надаються впродовж 5 хвилин. Мова йде про реєстрацію місця проживання, оформлення паспорта, державна реєстрація майнових прав, реєстрація бізнесу та інші.

  • Наше основне завдання – це швидкість та якість обслуговування клієнтів Центру надання адміністративних послуг. Пишаюся командою Рівненського регіонального ЦНАПу, яка взялася першою в Україні втілити в життя подібну ідею, – коментує заступник міського голови Рівного, безпосередній керівник Рівненського регіонального ЦНАПу Віталій ГЕРМАН. – Крок за кроком будуємо безпечне, сучасне європейське сервісне місто орієнтоване на потреби громадян! Рідне місто починається з тебе!

Команда ЦНАПу працює над тим, щоб відкрити нове територіальне відділення центру надання адміністративних послуг вже до нового року.

 

, , , , , переглядів: 1 396Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *