Команда проєкту Стратегія розвитку культури Рівного відвідала польські міста

квиток на автобус
Щасливе
30.03.2023  12:00
Команда проєкту Стратегія розвитку культури Рівного відвідала польські міста Люблін та Замосць. Поїздка допомогла налагодити тісну співпрацю у культурній сфері, проаналізувати найкращі практики європейського управління та знайти спільні точки дотику для транскордонного партнерства. Це допоможе потім втілити отримані знання у проєкти для покращення нашого міста.
Також, відбулися зустрічі з керівництвом Центру міжнародної співпраці, начальниками Департаменту культури, керівником Бюро розвитку туризму та представниками Центру культури Любліна. Окрім цього, команда проєкту відвідала Центр допомоги громадянам України у Любліні та міський зоопарк у місті Замосць.
Члени команди продовжують працювати над програмою майбутньої мандрівки наших стейкхолдерів культури Рівного до Любліна, у межах проєкту Стратегія розвитку культури Рівного та реалізації стратегії.
Проєкт Стратегія розвитку культури Рівного створено за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст несе відповідальність лише Управління Культури і туризму ВК Рівненської міської ради та ГО Агенція сталого розвитку міста, і він не відображає позиції Європейського Союзу.
переглядів: 436


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *