Компанія “Гаряча планета” – новий партнер ПриватБанку за програмою “Теплі кредити”

Щасливе
30.05.2017  10:13

Клієнти ПриватБанку, які бажають придбати, здійснити монтаж та сервіс систем енергоефективного опалення, можуть скористатись сервісом  “Оплата частинами” в магазинах нового партнера банку –компанії “Гаряча планета” і при цьому отримати державну компенсацію за програмою енергозбереження.

 Цього року ПриватБанк уперше став партнером державної програми енергоефективності “Теплі кредити” з найнижчими ставками кредитування – до 18%, без додаткових умов і прихованих комісій. Для клієнтів передбачено державну компенсацію: 20% суми кредиту для фізичних осіб у разі купівлі опалювальних котлів на альтернативних видах палива, 35% – для фізичних осіб на індивідуальне утеплення житла, 40% – на утеплення для ОСББ. А у разі проживання в будинку одержувачів субсидій – компенсація може вирости до 70%.

“На початку квітня ПриватБанк значно розширив можливість отримання безповоротної фінансової допомоги за “теплими кредитами”. На сьогодні громадяни можуть отримати компенсації не лише за договорами, що оформленні на сайті ПриватМаркет, а й за будь-яким “теплим кредитом” у роздрібному чи інтернет-магазині, що підтримує сервіс “Оплата частинами” та “Миттєва розстрочка”, – розповідає Ольга Загребельна, керівник напрямку “Оплата частинами” Північно-Західного РУ ПриватБанку. – Перелік магазинів-партнерів ПриватБанку по програмі “Теплі кредити” постійно доповнюється. За останній період до партнерства з ПриватБанком долучилось понад 50 підприємств, що спеціалізуються на реалізації енергозберігаючого обладнання”.

Гаряча планета

Під категорію відшкодування за “Теплим кредитом” потрапляють котли, вікна, двері, радіатори, лічильники води та матеріали для проведення робіт із теплоізоляції. В залежності від номенклатури покупки, відрізняється й сума відшкодування. Компенсація надається державою лише у випадку, коли товар або послуга потрапляє під програму “Теплі кредити” та дотримані всі умови відшкодування. Для прикладу, якщо не була подана заявка на відшкодування чи клієнт вже скористався програмою у поточному бюджетному році в іншому банку – компенсація не надаватиметься.

Для отримання “Теплих кредитів” клієнтам ПриватБанку потрібно обрати магазин, де є POS-термінал ПриватБанку і підключений сервіс “Оплата частинами”, “Миттєва розстрочка”. Далі – визначитись із потрібним товаром та оплатити його за допомогою картки ПриватБанку “Універсальна”, “Універсальна Gold” за сервісом “Оплата частинами” чи скористатись “Миттєвою розстрочкою”.

Для подачі заявки на компенсацію клієнту треба зайти у Приват24 – ”Оплата частинами” – “Теплі кредити” та вказати наступні дані – адреса встановлення обладнання, чи є клієнт субсідантом і прикріпити рахунок-фактуру. Заявку на компенсацію можна подати по “Теплих кредитах”, оформлених із 1 березня 2017 року. На щомісячній основі ПриватБанк формуватиме реєстри позичальників, які оформили кредит, і подаватиме агентству Держенергоефективності. До реєстру потраплятимуть кредити, в яких є товари відповідні рекомендаціям. Компенсацію держави банк перераховуватиме на кредитну карту клієнта, по якій була оформлена “Оплата частинами” чи “Миттєва розстрочка”.

Гаряча Планета.jpg.png

Про компанію:

Компанія “Гаряча планета” працює у сфері опалення й водопостачання з 2007 року. За період існування компанія виконала понад 2000 об’єктів, здобула безцінний досвід і зарекомендувала себе як професійна та надійна організація.

Місія компанії — покращувати життя шляхом якісного та відповідального продажу, монтажу, сервісу сантехніки, опалення, кондиціювання.

До послуг клієнтів: продаж і монтаж систем

  • опалення

  • водопостачання

  • сантехніки

  • кондиціювання

  • вентиляції

 

Адреси магазинів:

  • “Гаряча планета” — м. Рівне, вул. Степана Бандери, 45

  • “Гаряча планета” — м. Рівне, вул. Петра Могили, 28

  • “Гаряча планета” — м. Дубно, вул. Замкова, 24 (ринок “Козацький”)

  • “Гаряча планета” — м.Остріг, вул. Східна, 2

  • Інтернет-магазин

, , , переглядів: 2 539


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *