Кому з рівненських турфірм можна довірити свій відпочинок

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
21.11.2017  12:47

Кому з рівненських турфірм можна довірити свій відпочинок

Сайт відгуків 20.ua продовжує складати народний рейтинг – цього тижня пропонуємо рівнянам обговорити туристичні фірми міста. Ви вже подорожували з однією фірмою і залишилися задоволені “на всі сто”? А від того, як організувала ваш відпочинок інша фірма, і досі приходите до тями? Вам є що сказати? Тоді вам до нас на 20.ua – вилийте душу і розкажіть, як все було!

Разом з вами, друзі, ми вже оцінювали роботу рівненських салонів краси та перукарень, а сьогодні ви оціните турфірми Рівного, які запам’ятались вам хорошим сервісом або ж, навпаки.

На разі наближається сезон зимніх свят, відпусток та канікул. Завбачливі рівняни вже планують свій відпочинок: хто за кордоном, хто в межах України. І про те, до якої турфірми звернутися, аби організувати довгоочікуваний відпочинок якнайкраще, зазвичай, дізнаються від друзів, родичів, сусідів чи колег на роботі. А сайт відгуків 20.ua пропонує вам дізнатися все про рівненські турфірми з нашого народного рейтингу. Максимально чесний, неупереджений та відвертий аналіз роботи туристичних фірм складаєте саме ви. Тому кожний голос – важливий, кожний відгук – унікальний та безцінний. Не зволікайте і напишіть, з якою фірмою вам сподобалося подорожувати, а з якою мали проблеми. Адже без вашого конкретного голосу наш рейтинг стане неможливим і не таким повним!

Далі ми плануємо оцінювати і роботу рівненських служб таксі. Ми вдячні кожному рівнянину, хто не залишається осторонь і долучається до обговорення. Саме завдяки вам 20.ua і є першим “народним” інтернет-каталогом у Рівному, адже оцінки і відгуки користувачів ми ставимо на перше місце.

, , , , , , переглядів: 2 274Кількість коментарів: 4
  1. Престиж тур. Завжди хороші пропозиції і доступні ціни. 12 років їздимо відпочивати усією сімєю через цю тур фірму. Рекомендую усім користуватися їхніми послугами щодо подорожей.

  2. Оксана Вавровська 21.11.2017 at 09:03 Відповіcти

    Агенція «5 ЗІРОК»,що у ТЦ «Ліон».Спеціаліст Катерина завжди пропонує подорожі професійно,бо багато де і сама була.?Швидко,якісно і гарний сервіс! Рекомендую!?⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

  3. Престиж тур – дуже приємний та порядний колектив. Вже багато років подорожуємо разом з ними. Завжди підходять з розумінням та терпінням до кожного клієнта. Найкращий відпочинок з туристичним агенством “Престиж тур”!

  4. Міленіум плюс , – чудові дівчата, уважні, приємні, швидко і якісно підбирають тури, завжди на зв”язку , в любий час. Їздимо відпочивати з ними вже 5 років, завжди всім задоволені.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *