Конгрес Ініціатив Східної Європи — платформа реалізації партнерських проектів

квиток на автобус
Щасливе
20.07.2017  10:35

Конгрес Ініціатив Східної Європи — місце зустрічі тисячі діячів розвиваючої і транскордонної співпраці та платформа діалогу: науки, культури, освіти державної адміністрації та органів самоврядування; творців і децидентів з цієї частини Європи. Такого типу платформа має допомагати реалізації партнерських проектів з доступних джерел зовнішнього фінансування.
Перший Конгрес був організований в Любліні в 2012 році. Був він розвиненою ідеєю Конгресу Культурного Партнерства Сходу, котрий мав місце в Любліні рік раніше. Коли артисти, керівники і аніматори культури та представники міністерств, самоуправління, неурядових організацій, університецьких середовищ і засобів масової інформаціх з країн Східного Партнерства, Європейського Союзу, а також з інших європейських країн, разом творили рекомендації для культурної співпраці між країнами Східного Партнерства і Європейського Союзу.
Конгрес реалізується в рамках діяльності Центру Східних Компетенції – програми реалізованної містом Люблін і Самоврядуванням Люблінського Воєвудства. Завданням ЦСК є мережеве ініціювання нових підприємств та співпраця при творенні нових стандартів якості в розвиваючій співпраці, в широкому розуміні цього поняття.
Конгрес — це час і місце для нав`язування партнерства, створення нових локальних, транскордонних, міжрегіональних та міжнародних ініціатив. Цьогорічний Конгрес відбудеться 25-26 вересня 2017 року в Люблінському Конференційному Центрі.

Конгрес — це понад 1000 учасників з країн ЄС, Східного Партнерства та Росії
Програмні лінії:
Локальна демократія
Наука і навчання
Політика і безпека
Туризм
Мобільність
Інновації
Моделі з`єднання
Культура
Рівність

Щороку, окрім дискусій, організатори намагаються запевнити участникам можливість участі в навчальний візитах на території міста Люблін, виставах, презентаціях, зустрічах з інтелектуалами та артистами з різних частин Європи.
Реєстраія на конгрес є безкоштовною та відкритою для всіх охочих. Будь-яку додаткову інформацію, можна отримати на сайті Конгресу www.kongres.lublin.eu, за адресою електронної kongres@lublin.eu та за номерами телефонів Організаційного бюро Конгресу: +48 81 466 28 57 або +48 81 466 28 57 59

, , , , переглядів: 1 352


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *