Корупційні ризики в Україні в умовах воєнного стану обговорено на навчальному, науково-практичному круглому столі

Щасливе
01.11.2024  19:37

 

1 листопада Міжнародним економіко-гуманітарним університетом імені академіка Степана Дем’янчука спільно Науково-дослідним інститутом публічного права, Донецьким державним університетом внутрішніх справ, Національним університетом «Львівська політехніка» із залученням науковців-практиків – суддів, прокурорів та адвокатів проведено навчальний, науково-практичний круглий стіл: «Корупційні ризики в Україні в умовах воєнного стану».

Всього у науковому заході прийняло участь майже 100 учасників, модератором виступила завідувач кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, доктор філософії в галузі права, доцент, академік Наталія Деревянко.

Зокрема, під час наукового заходу, доповідачами було піднято актуальні питання у сфері корупції під час військової агресії в Україні.

Так, професор кафедри міжнародного та кримінального права Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка», доктор юридичних наук, професор Володимир Канцір спільно з аспірантом кафедри міжнародного та кримінального права Андрієм Олійником здійснили доповідь: «Особливості спеціальних суб’єктів корупційних кримінальних правопорушень у сфері охорони здоров’я».

З онлайн-доповіддю – презентацією на тему: «Проблеми кваліфікації корупційних кримінальних правопорушень, вчинених працівниками медико-соціальних експертних комісій в Україні» виступив віцепрезидент з наукової роботи Науково-дослідного інституту публічного права, кандидат юридичних наук, доцент, академік Андрій Боровик.

Окремі недоліки при оформленні матеріалів корупційних адміністративних справ, що розглядаються у судах чітко визначила для учасників круглого столу суддя Рівненського районного суду Рівненської області, кандидат юридичних наук Юлія Гнатущенко.

Олександр Дроздов – доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, професор Університету Барселони здійснив доповідь щодо можливості укладення угод у кримінальних провадженнях з ознаками корупції.

Завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем запобігання кримінальним правопорушенням Донецького державного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, старший дослідник Тетяна Пономарьова здійснила доповідь на тему: «До питання щодо визначення меж кримінальної відповідальності та покарання за корупційні кримінальні правопорушення», а прокурор Спеціалізованої екологічної прокуратури Рівненської обласної прокуратури Олена Копєйченко зупинилась на питаннях особливості здійснення процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про екологічні кримінальні правопорушення: проблемні питання на стадії досудового розслідування.

Кожна доповідь супроводжувалась жвавою дискусією на низкою запитань від аспірантів Науково-дослідного інституту публічного права, викладачів та стейкхолдерів, які приймали участь у науковому заході, на які доповідачі надавали кваліфіковані та ґрунтовні відповіді.

 

 

 

переглядів: 87


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *