“Краще працювати вдома, ніж платити за оренду”, чому ІТ програли секонд-хенду

PodologRivne
14.05.2018

“Краще працювати вдома, ніж платити за оренду”, чому ІТ програли секонд-хенду

Рівняни в соціальних мережах вже кілька днів обговорюють ситуацію щодо приміщення в центрі міста, навпроти ЕКО-маркету, де спочатку повинні були створити бізнес-центр ІТ-компаній, а в результаті, 11 травня урочисто відкрили секонд-хенд.

Думки рівнян щодо цього питання розходяться. Одні не вважають, що секонд-хенд чимось принизливим і чому б йому не знаходитися у центрі міста, інші ж переконані, що на центральній вулиці можна було б розмістити щось більш презентабельне і що б справді “грало” на авторитет міста.

Ми вирішили дізнатися у заступника міського голови Рівного Віталія ГЕРМАНА, чому все ж таки ІТ-компанії програли секонд-хенду у боротьбі за приміщення.

Не буду приховувати, що ситуація вийшла не дуже приємна.  Адже спочатку ми вели перемовини з власником будівлі і дійшли згоди, щоб в приміщенні не розміщувати нічого, окрім IT-компанії. Три місяці він дійсно “тримав” це приміщення і не віддавав його нікому в оренду. Але, коли прийшов час “айтішникам” реально приймати рішення і переїжджати сюди, вони офіційно заявили, що краще працювати з дому, ніж платити гроші за оренду приміщення. Хоч вартість оренди офісів була нарівні з іншими у центральній частині Рівного.

, , , , , переглядів: 3 238


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *