Кредитні можливості ПриватБанку доступні для фізичних осіб та підприємців Рівненщини

Щасливе
29.11.2017  10:10

ПриватБанк – це фінансова установа, яка обслуговує більш ніж половину українців і пропонує для них цікаві програми та вигідні відсоткові ставки за кредитами. Про актуальні продукти фінансової установи 24 листопада під час прес-конференції розповіли керівники Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку.

ПриватБанк кредитує як фізичних осіб, так і бізнес. Для пересічних рівнян чи не найактуальніше питання – купівля житла і автомобіля.

“Звісно, що далеко не кожен може дозволити собі одразу заплатити таку велику суму. Тому ПриватБанк пропонує вигідні умови й низькі відсоткові ставки на житло та автомобілі. Перші кредити вже видані – наші клієнти живуть у нових оселях та сіли за кермо омріяних автомобілів”, – зазначив директор Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Юрій Войтенко.

Все більше людей обирають купувати житло в кредит, виплачуючи гроші за власний дім, а ніж платити за оренду чужого помешкання. Для таких клієнтів ПриватБанк пропонує найоптимальніші відсоткові ставки на ринку нерухомості. Відсоткова ставка для житла на первинному ринку становить 17,9 %. А для вторинного ринку відсоток становить – 19,9 %.

“Кредити надаються на термін до 20 років із мінімальним початковим внеском 25 %. Купуючи житло як нове, так і житло на вторинному ринку, клієнт сам обирає помешкання, після чого банк займається усіма необхідними процедурами. Оформлення документів відбувається швидко та зручно”, – розповів керівник напрямку “Споживче кредитування” Олександр Мамчич.

Програма “Авто у розстрочку” передбачає купівлю як нових, так і вживаних автомобілів. При цьому транспортний засіб клієнт обирає сам: в автосалоні, на авторинку, інтернет-майданчиках чи у знайомих. Відсоткова ставка за кредитом становить 18% на нові та 23,9% – на вживані автомобілі.

Кредит можна оформити на термін від одного до п’яти років. Перший внесок становитиме від 10 %. Угода не передбачає жодних додаткових комісій, зокрема, й на дострокове погашення кредиту.

“Процедура дуже проста й зручна, адже банк бере на себе оформлення всіх необхідних документів. Через кілька годин після укладення угоди клієнт отримує ключі та техпаспорт і може їхати додому на своєму новенькому авто”, – зауважив Олександр Мамчич.

У випадку ж, якщо клієнту терміново потрібна готівка, ПриватБанк пропонує послугу “Швидкий кредит”. Ця послуга дозволяє отримати необхідну суму коштів на будь-яку картку клієнта. Оформлення триває буквально 20 хвилин – за цей час людина може отримати позику до 50 тисяч гривень у рамках ліміту “Оплата частинами”.

Термін угоди – до 10 місяців, однак можливе й дострокове погашення. А перший платіж треба здійснювати лише через 30 днів після укладання договору.

“Переваги “Швидкого кредиту” – це оперативність та відсутність додаткових документів і поручителів. До того ж, комісія за сервіс – усього 2,9 % від суми позики”, – розповіла керівник напрямку “Оплата частинами” Ольга Загребельна.

Окрім того, ПриватБанк пропонує чимало продуктів для бізнесу. Фінансова установа вже давно поставила у пріоритет підтримку підприємництва, зокрема, малого бізнесу. Адже у всьому світі розвиток малого підприємництва – показник розвитку економіки.

Підприємства не завжди мають змогу придбати техніку за власні кошти. Для таких випадків ПриватБанк пропонує лізинг обладнання, транспорту та техніки. Термін лізингу – до п’яти років. Вартість покупки повинна становити від 250 тисяч до 30 мільйонів гривень. Відсоткові ставки: від 1 % річних терміном на рік, від 10 % річних терміном на два роки та 19 % річних терміном до п’яти років.

“Особливі умови лізингу ПриватБанк пропонує для аграріїв. Оскільки сільськогосподарське виробництво – це бізнес, який напряму залежить від пори року, ПриватБанк пропонує підприємцям адаптований графік погашення платежів із урахуванням сезонності. Клієнт самостійно може обрати найбільш сприятливі місяці в році для погашення тіла кредиту”, – зазначила керівник напрямку кредитування клієнтів малого і середнього бізнесу Тетяна Собчак.

Про усі продукти та послуги Приват Банку можна дізнатися на сайті, або ж завітати до будь-якого відділення ПриватБанку на Рівненщині, де фахівці нададуть консультації та допоможуть із оформленням документів.

, , , , , , переглядів: 1 238


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *