Кредитування та компенсація частини вартості купівлі агротехніки відкриті для фермерів Рівненщини

Щасливе
16.08.2017  10:15

Українські сільгоспвиробники оформлятимуть кредити за декількома лініями пільгової системи фінансування, запропонованими ПриватБанком. За допомогою цих програм аграрії зможуть за короткий час отримувати кошти для купівлі с/г техніки та інших матеріалів, необхідних для якісного вирощування і збирання врожаю.

ПриватБанк кредитує українських сільгоспвиробників за трьома програмами пільгового фінансування: «АгроКУБ», «Лізинг сільгосптехніки» та «Агросезон». Крім цього ПриватБанк є уповноваженим банком з компенсації з держбюджету 20% вартості придбання сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

Із початку літа аграрії вже скористалися перевагами програми «АгроКУБ» на суму більше ніж 70 мільйонів гривень. Проект «АгроКУБ» передбачає швидке отримання кредиту (кілька днів) на суму до 500 тисяч гривень при ставці лише у 2% в місяць. Варто відзначити, що за цієї програми протягом першого півріччя фермер виплачуватиме тільки відсотки, наступні 6 місяців – суму боргу з відсотками рівними частинами. Ще однією перевагою такої форми кредиту є те, що вдруге його можна оформити, не чекаючи повного погашення першого. Щоб отримати фінансування, необхідно заповнити заявку на сайті проекту https://kub.pb.ua/get-credit/

Програма «Лізинг сільгосптехніки» надає аграріям відчутних переваг. Термін лізингу складає 5 років, а сума – від 300 000 до 20 мільйонів гривень, охоплюючи тим самим як малі фермерські господарства, так і потужні агропідприємства. Дізнатись умови лізингу в ПриватБанку на с/г техніку вітчизняного і імпортного виробництва та провести попередній розрахунок платежів за договором лізингу можна на сайті банку.

Кредитна лінія «Агросезон» передбачає фінансування аграріїв протягом поточного сільськогосподарського циклу. Аграріїв кредитують під закупку посівного матеріалу, добрив, засобів захисту рослин, паливно-мастильних матеріалів, на ремонт сільгосптехніки, обладнання тощо. Погасити такий кредит можна за гнучким графіком з урахуванням сезонного характеру. Тобто, борг можна розділити на конкретні місяці, зручні для аграрія для здійснення виплат (грудень – 20% від загальної суми, січень – 30%, лютий – повна виплата, закриття кредитної лінії). Відсоткова ставка по даній програмі стартує всього лиш від 15 % річних.

Для українського агробізнесу діє спеціальна програма з придбання сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва з компенсацією 20% її вартості з держбюджету. ПриватБанк став уповноваженим банком державної програми компенсації, через який повинна проводитися оплата техніки та обладнання. На сьогодні перші клієнти вже подали повний пакет документів на участь у програмі. Згідно з Постановою КМУ № 130, участь у програмі можуть взяти всі агропідприємства, які придбали техніку та обладнання з 16 березня 2017 року. За інформацією Мінагрополітики перші виплати заплановано на 4-й квартал 2017 року. З повною інформацією про програму та переліком документів можна ознайомитися на сайті банку, там же можна подати заявку на отримання компенсації.

Детальніше про умови кредитування сільгоспвиробників можна дізнатися, замовивши зустріч зі спеціалістом банку за безкоштовним номером 3700 або на сайті банку.

, , , , , , , , , , переглядів: 1 539
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *