Кров, що рятує життя: у Рівному потрібні донори

Щасливе

Для трьох пацієнтів опікового центру РОКЛ потрібно багато донорів крові 1-, 2+ та 3+! Якщо у вас інша група – теж приходьте, ставайте донорами!


На хлопчикові 13 років загорілась сорочка, 31-річний чоловік має 60% опіків тіла, 41-річний чоловік обгорів під час ДТП. Дуже багато донорів вже відгукнулось, але кров і плазма ще потрібна. 


Кров потрібно здавати в Рівненській обласній клінічній лікарні вул. Київська 78г кабінет 100.


Зі всіма питаннями звертайтеся до координатора донорського напрямку БФ “Скарбниця Надії” Оля Шатілова 0965527158.

, , , , Переглядів: 1 381

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *