Критичні удари по гідроенергетиці України: дві ГЕС виведено з експлуатації

Щасливе

Учора, 8 травня, під час ранкових обстрілів, ворожі сили завдали значних уражень об’єктам критичної інфраструктури України, зокрема гідроенергетичним станціям. В результаті цих атак дві гідроелектростанції були виведені з експлуатації.

За даними уряду, ворог цілеспрямовано знищує енергетичну інфраструктуру країни, завдаючи руйнівних ударів по гідрогенерації. Знищене обладнання потребує значних зусиль та фінансових коштів для ремонту і відновлення.

Де у Рівному найбільше порушників ПДР?

У зв’язку з цією ситуацією, підтримка та рішучі дії міжнародної спільноти відіграють вирішальну роль у відновленні української енергетичної інфраструктури та захисті цивільного населення.

Переглядів: 257

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *