Квартири від компанії “ГРУПА СМАРТ”: конкурентна ціна – максимальне наповнення

Щасливе
16.01.2019  10:00

Люди, які збираються вкласти кошти в нерухомість, мріють отримати максимально якісне житло з хорошим наповненням за доступною ціною. Проте часто замість того, щоб отримати максимум переваг, клієнт отримує звичайну бетонну коробку. Але ми точно знаємо, як не потрапити у таку ситуацію! У Рівному є компанія, якій вдалося поєднати у своїх квартирах максимальне наповнення та доступну ціну. Мова йде про групу компаній “ГРУПА СМАРТ”. Вони будують квартири, в яких хочеться жити. Про те, як їм це вдається, запитаємо у людини з багаторічним досвідом у сфері будівництва, засновника групи компаній “ГРУПА СМАРТ”, заслуженого будівельника України  Олександра ГУСАРУКА.

– Пане Олександре, часто у забудовників запитують про документи, які потребують обов’язкового ознайомлення під час купівлі квартири, звертають увагу на проведення мереж, а нам хотілося б поговорити про, напевно, основне, що цікавить клієнта під час вибору житла – це наповнення квартири. Візьмемо за приклад ваші проекти. Що отримує “на виході” у власній квартирі від “ГРУПА СМАРТ” її щасливий власник?

– Принцип нашої роботи – конкурентна ціна та максимальне наповнення. Ми намагаємося враховувати усі побажання наших клієнтів у процесі будівництва водночас, пояснюючи їм, що це є колективне житло і тут не можна нехтувати вимогами будівельних нормативів. “ГРУПА СМАРТ” створює максимально комфортні умови придбання житла, в якому хочеться жити.

Опис наших квартир варто починати з вхідних дверей, які є нормативними, протиударними з межею вогнестійкості 30 хвилин, і які клієнт може не змінювати після заселення, адже вони мають гарний вигляд і будуть служити впродовж років. Квартирні мережі (електрика, водопровід та каналізація, опалення) прокладаються не типово, а за побажаннями кожного клієнта. Разом з нашими інженерами та дизайнерами ви можете сформувати квартиру “під себе”. Ми передбачаємо місце установки кондиціонера та прокладаємо до нього мережі, а розетки, вимикачі та санвузол будуть саме там, де цього хочете ви. Інколи клієнти просять самостійно провести водопостачання чи електрику в квартирі. Ми пояснюємо, що цього не варто робити, адже ви несете відповідальність не тільки за власну безпеку та комфорт, а й за інших людей, з якими маєте спільні мережі. Наші ж фахівці беруть на себе відповідальність за всі мережі: ми використовуємо матеріали, які мають термін експлуатації більше 50 років, робимо все, щоб наші мешканці не мали проблем з проривами труб і т.д. Будьте певні, ми проводимо всі випробування мереж перед тим, як передати ключі від квартири власнику, що підтверджується всіма документами.

У квартирах компанії “ГРУПИ СМАРТ” встановлено турбовані газові котли, які працюють без будь-якого контакту з внутрішнім простором квартири, забір повітря та викид продуктів згоряння відбувається через систему колективних газоходів з керамічними трубами. Тим самим вони є абсолютно безпечними, їх можна зашивати в меблі й вони будуть абсолютно непомітними.

 

– Якщо говорити про стіни квартири, вони вже готові до фарбування, клеєння шпалер чи їх треба буде ще самостійно вирівнювати?

– Ми робимо все, щоб скоротити термін заселення у квартиру, тому стіни вже покриті гіпсовою штукатуркою і готові до фарбування чи поклейки шпалер. Поверхня перегородок також готова для фінішного оздоблення. Також ми робимо стяжку підлоги, а при бажанні клієнта можемо встановити теплу підлогу. Ми прагнемо взяти на себе відповідальність за роботи з облаштування теплої підлоги, бо часто бригади можуть виконати роботи не належним чином і тоді постраждає не тільки сам замовник, а і його сусіди. Тому ми не можемо цього дозволити і проводимо ці види робіт самостійно.

 

– Не секрет, що люди хочуть отримати найбільш функціональний простір за мінімальною ціною. Чи можна у ваших квартирах робити перепланування, наприклад, з однокімнатної квартири зробити двокімнатну?

– Спеціалісти компанії “ГРУПА СМАРТ” перетворюють типові проекти квартир на ваші, індивідуальні. Тим самим ви можете зробити з однокімнатної квартири двокімнатну з максимальним комфортом використання простору квартири. Ми разом з нашими клієнтами робимо все, щоб вони отримали квартиру мрії, яка з нашою допомогою стає реальністю.

 

– “Болюче питання” для Рівного – відсутність парковок, якийсь з ваших проектів передбачає створення паркінгу?

Ми знаємо цю проблему і тому в ЖК “Лавровий” будуємо підземний паркінг з індивідуальними гаражами боксового типу, де можна буде безпечно лишати своє авто. Також велику увагу звертаємо на благоустрій прибудинкової території. Зазвичай ми стикаємося з проблемами браку території, але це не заважає нам встановлювати спортивні, дитячі майданчики, місця відпочинку дорослих.

Отже, квартири від девелопера ГРУПА СМАРТ мають броньовані вхідні двері, гіпсову штукатурку стін, цементно-піщану шліфовану підготовку під підлогу, в повному об’ємі систему опалення з турбованим котлом, керамічними газоходами, радіаторами, терморегуляторами та рушникосушаркою, внутрішньоквартирну мережу водопроводу та каналізації, місце установки кондиціонера та мережі до нього, повністю прокладену електромережу з вибраними клієнтом місцями установки вимикачів, розеток, світильників, мережу інтернету, домофону та охоронної сигналізації, ну і, звичайно, планування з врахуванням бажання і потреби клієнта.

Наша місія – створити простір, де ви забудете про сіру буденність та будете насолоджуватися життям!

, , , переглядів: 2 536


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *