26 червня 2024 року відбулося засідання дорадчої комісії щодо визначення дати відзначення Дня селища Квасилів. У ході засідання було обговорено встановлення сталої дати святкування Дня селища Квасилів із врахуванням історичних відомостей.
Управління культури та туризму Рівненської міської ради запрошує Вас взяти участь в опитуванні, метою якого є визначення найбільш зручної та прийнятної дати для відзначення Дня селища Квасилів:
* друга неділя липня
* 12 липня
* 29 червня
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2024/07/450562390_1000351295432723_3794167553707397556_n-720x476.jpg)
Опитування відбудеться в період з 10 по 24 липня 2024 року за посиланням https://consult.e-dem.ua/polls/3261
Ваш голос важливий, адже саме разом ми зможемо зробити відзначення Дня селища максимально комфортним та приємним для кожного мешканця.