Ліана Диновська: Мрію, щоб мої діти виросли гідними людьми

квиток на автобус
Щасливе
25.10.2018  10:00

Ліана ДИНОВСЬКА – відома на Рівненщині правозахисниця, соціальний юрист та багатодітна мама. Яка мріє допомагати жінкам долати свої життєві труднощі, спільно знаходити правильні рішення для їх подолання та ділитися з ними власним життєвим досвідом. Що цінує, як відпочиває та про що мріє пані Ліана, вона розповіла у відвертому інтерв’ю читачам журналу “Рівняни”.

 

– Ким ви вважаєте себе за покликанням: правозахисницею чи мамою?

– Звичайно “мама” – на першому місці. Однозначно, фанатична кар’єристка – це не про мене. Однак, професія юрист дала мені можливість допомагати незахищеним верствам населення, я з гордістю приймаю від журналістів розцінювання мене як “соціального юриста”.

Я мама, а тому мої вихідні цілком віддані дозвіллю з дітьми. Це саме той час, коли старша донечка повертається з навчання і ми всі разом насолоджуємося часом проведеним у родинному колі. У буденні дні діти зайняті навчанням та гуртками, тому мій обов’язок як мами – забезпечити їх можливістю всебічно розвиватися.

– Як зазвичай проводите свій вільний час, коли збираєтесь разом?

– Якщо дозволяє погода, ми дуже полюбляємо виїжджати на природу. Сімейно відвідуємо різні цікаві заходи у нашому місті. Наймолодша донечка має величезний хист до малювання, тому традиційно, щотижня вона розмальовує скульптурки в ТЦ “Екватор”, які у подальшому комусь даруємо.

 

– Розкажіть про дітей. Що подобається вашим дітям? Чим вони займаються?

– Всі четверо моїх дітей мають різні таланти та навички. Старша – Кароліна, студентка факультету міжнародних відносин у м. Києві, гарно грає на фортепіано та намагається сама підбирати улюблені мелодії, обрамляючи їх у подальшому співом. Вона закінчила музичну школу.

Давид – спортсмен, з шести років займався дзюдо. Вважаю Рівненську спортивну школу однією з найкращих в Україні, а зараз серйозно займається боксом в Академії Бойових Мистецтв “LEGION”, має перше місце на змаганнях у Рівненській області та Західній Україні.

Тимофій займається плаванням, але найбільше у житті полюбляє гру у футбол. Щодня він у компанії з друзями грає хоча б годинку.

Ангеліночка – творча, талановита та особлива дитина. Вона танцює в ансамблі народного танцю “Едельвейс”, малює, ліпить, крім того шиє, пише вірші та казки. Не було жодного дня, щоб вона не зробила якусь нову дитячу поробку чи не написала нового вірша або казку.

– Про що вони мріють?

– Мріють стати гідними людьми. Знайти себе як особистостей, жити та приносити користь. А якщо мислити не так глобально, то, звичайно, є безліч дитячих мрій. Наприклад: завести песика або ж поїхати у Діснейленд.

 

– Які принципи вважаєте найголовнішими у вихованні дітей?

– Головним принципом вважаю християнське виховання та спілкування. Мої діти  відвідували і відвідують “недільну школу”.Також я завжди намагаюсь якнайбільше спілкуватись з дітьми. Час, проведений з дітьми, – якісний вклад у їх майбутнє, саме тому я щодня приділяю увагу окремо кожній дитині.

– Що побажаєте читачам журналу “Рівняни”?

– Дякую кожній людині, яка є у моєму житті. Та бажаю всім завжди бути  оптимістичними, успішними, щасливими, впевнено крокувати до своїх мрій та до поставлених цілей. Життя має сенс лише тоді, коли люди намагаються зробити життя інших людей гарнішим та шляхетнішим, тому бажаю бути всім взаємно красивими.

 

, , , переглядів: 2 785


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *