Лідовий небезпека: Заклик поліції та трагічна втрата в Залужжі

Щасливе
14.02.2024  10:00

Поліцейські розповідають громадянам: утримуйтеся від виходу на тонкі льоди!

Заостереження поліції виявилося не тільки важливим, але й трагічно актуальним. 13 лютого, о 20:04 місцева мешканка села Залужжя повідомила про зникнення свого 17-річного сина, який вирушив на риболовлю на місцеве озеро на скутері та не повернувся.

Молодь вирушила на риболовлю о 15:00, але не з’явилася вдома, телефон не відповідав на дзвінки. Після безуспішних викликів власників, рідні та сусіди взяли пошуки у свої руки. Вони виявили порожній скутер і знаряддя для риболовлі біля льоду.

Зустрівши рибалку, який припинився біля чужих речей через телефонний дзвінок, група зрозуміла, що юнака можна було втратити в наслідок проламу льоду біля жерлиць. Після неуспішних власних спроб дістатися до місця, куди міг провалитися хлопець, було викликано поліцію та рятувальників.

На жаль, знайти його живим не вдалося. Вчора 13 лютого до пошуків долучилися водолази-рятувальники, які визволили тіло з глибини близько чотирьох метрів. Тіло направлено на судово-медичну експертизу, і, за попередніми висновками, не виявлено ознак насильницької смерті.

переглядів: 94


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *