Лікарі перинатального відвідають 15 сіл Рівненської області

Щасливе
27.03.2024  12:00

У квітні мобільні бригади обласного перинатального центру розпочнуть роботу в 15 населених пунктах Рівненської області, щоб надавати необхідну медичну допомогу мешканцям.

Відтак графік роботи бригад був оприлюднений головою обласної ради Андрієм Караушем на його Telegram-каналі.

Зокрема, 1-го квітня медичні фахівці відвідають Теслугів, а впродовж місяця також відвідають Бочаницю, Симонів, Курозвани, Гощу, Воскодави, Жаврів, Тучин, Березівку, Головин, Томахів, Бабин, Горбаків, Рясники та Іллін.

Мобільні бригади перинатального центру пропонують безкоштовне та анонімне обстеження жінок, забирають необхідні проби, проводять ультразвукове дослідження та надають консультації з різних питань здоров’я. Також доступні послуги з тестування на ВІЛ/СНІД, гепатити В і С. Раніше ми писали, Зеленський звільнив Данілова з посади секретаря РНБО 

Зазначимо, що мобільні бригади перинатального центру вже зарекомендували себе як надійний та доступний медичний сервіс для мешканців області. Відтак, на виїзді працюють терапевт, акушер-гінеколог, мамолог, медсестра, а також уролог. Останній, зокрема, консультує і чоловіків.

переглядів: 41


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *