Лілія Трифонюк: “Ідеальний час для щастя саме сьогодні!”

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
17.01.2020  11:00

Лілія Трифонюк: “Ідеальний час для щастя саме сьогодні!”

Готуючись до інтерв’ю з лікарем-урологом Рівненської обласної клінічної лікарні та Рівненського обласного протипухлиного центру, експертом з питань урології Рівненського УОЗ, президентом ГО “Всеукраїнська асоціація реконструктивної урологінекології” Лілією ТРИФОНЮК, ми довго думали, про що саме повинна бути ця публікація. Адже впродовж року Лілія провела багато різнопланових операцій, брала участь у різноманітних конференціях та світовому конгресі. Але з цією прекрасною молодою жінкою та чудовим фахівцем напередодні Нового року ми вирішили поговорити про вічні цінності: життя, щастя та вдячність… Адже не будучи щасливим всередині, чи зможемо ми стати успішними?!

 

– Щастя – для мене це не певна доконана точка, це забіг тривалістю у життя. І я докладаю зусиль, щоб кожен крок на цьому шляху був наповнений змістом та приємними спогадами. Я переконана, що треба жити сьогодні. Адже вчора – це історія, і вона вже минула, завтра – це невідомість, загадка, а от сьогодні – це і є можливість стати щасливим та успішним!

– Не вірте в те, що щастя прийде після купівлі автомобіля, одруження, виплати кредиту… Не варто надіятися, що з нового року життя зміниться на 360 градусів. Ви здатні змінити його вже зараз. Адже, коли ж як не сьогодні?!

 

– В житті дуже важливо бути вдячним. Дякувати потрібно за успіхи та невдачі, адже все це робить сильнішими. Щодня дякуйте, вчіться ставати кращими та посміхайтеся. Не зважайте на поганий настрій інших, носіть посмішку всередині себе.

– Будучи на Світовому конгресу урологів в Афінах (Греція) у жовтні цього року, я з захватом дивилася на тисячолітню історію, насолоджувалася перебуванням на батьківщині “батька медицини” Гіппократа. І в один момент мене переповнили неймовірні емоції. Я впевнено сказала собі, що щаслива, й замислилась, а скільки всього було до цього… Скільки кроків зроблено, щоб мати можливість провести п’ять хвилин за чашкою кави перед світовим конгресом у Стародавній Греції… Шукайте свої п’ять хвилин для щастя і насолоджуйтеся моментом, бережіть його!

– А споглядаючи на популярні готелі-капсули, задумуєшся: а скільки насправді потрібно простору для комфортного сну? Три квадратні метри можуть бути комфортнішими за готельні номери, які більші площею за 100 метрів квадратних. Хіба це можливо? Так! У момент, коли ти цінуєш емоції, коли ти приїхав за своєю мрією та налаштований позитивно!

– Дехто каже, що у професії лікаря не можна бути повністю щасливим, бо ж на щастя лишається так мало часу, а насправді слід навчитися бути щасливим у хвилини відпочинку, коли пам’ятаєш про те, що ти живий, а не у хвилини бурхливої життєдіяльності, коли про це забуваєш.

– Для щастя важливо мати поряд людей, які готові підтримати та зрозуміти. Радію тому, що на моєму життєвому шляху є такі люди, з ними завжди комфортно та цікаво.

– Напередодні Нового року я щиро хочу побажати усім читачам журналу “РІВНЯНИ” справжнього людського щастя. Його не можна придбати чи забрати, його можна дарувати та приймати в дарунок. Повірте, життя прекрасне! Зупиніться на мить, озирніться довкола – і ми зрозумієте, що щастя поряд. У співі пташок,  посмішках дітей, підтримці друзів, у сонячному ранку нового дня. Абсолютно щасливого життя немає, але у кожного з нас є щасливі моменти. Тож вірте, щастя у вас самих!

, , , , переглядів: 1 742

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *