Лірницька Покрова в Рівному: український дух у живих мелодіях (+ПРОГРАМА ЗАХОДІВ)

Щасливе
10.10.2017  11:22

Лірницька Покрова в Рівному: український дух у живих мелодіях (+ПРОГРАМА ЗАХОДІВ)

Щирість та силу українського духу рівняни та гості міста зможуть відчути на етно фестивалі, який триватиме з 12 жовтня по свято Покрови включно.

Шановні рівняни та гості міста, відвідайте етнічний фестиваль «Лірницька Покрова в Рівному» і ви доторкнетесь своєю власною душею автентичних глибин достеменної, а не сфальшованої традиції . Взявши безпосередню участь у нашому фестивалі ,  ви відчуєте усю щирість і органіку справжнього духу і сили Традиції, яка із глибини віків відлунює до нас високим Чуттям не менш високого Чину невмирущої русько-української Нації, – гостинно запрошують організатори.

У програмі фестивалю –  майстер-класи, круглий стіл «Лірницька традиція Білорусі, Польщі та України: історія, практика, перспективи», заключний концерт лірників та кобзарів,   танці під ліру та безпосередньо лірникування і кобзарювання на вулицях . То ж 14 жовтня у  центрі міста, а також поблизу храмів рівняни побачать «вуличних музикантів з минулого» — лірників та кобзарів, які співатимуть псалми та балади на епічну та релігійну тематики.
Участь у фестивалі візьмуть лірники та кобзарі з Білорусі, Польщі та України, а Рівне та Рівненщину на ньому представлятимуть  – Андрій Ляшук, Юрій Сковкін та Дмитро Кузьмич. 
14 жовтня о 18:00 год у Виставковій залі Міського Будинку Культури відбудеться заключний святковий концерт фестивалю. Запрошуємо усіх! Вхід вільний. 
ПРОГРАМА IV етнічного фестивалю «Лірницька Покрова в Рівному» 12-15 жовтня 2017 року

 

, , , , , , , , переглядів: 1 211

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *