Літо без травм – про маленьких рівнян потурбується ПриватБанк

PodologRivne
27.06.2018

Літо без травм – про маленьких рівнян потурбується ПриватБанк

За статистикою більше 90% травм діти отримують за межами школи. З початком літа та періоду активного відпочинку школярів на прибудинкових майданчиках чи літніх дитячих таборах очікується збільшення числа непередбачуваних випадків та звернень до лікарів. Тому важливо зробити усе можливе для запобігання та зменшення шкоди, нанесеній від нещасного випадку, зокрема – і покриття витрат на лікування для швидкого одужання.

Послуга “Захист на кожен день” від ПриватБанку – це комплексна програма страхування від нещасних випадків. Вона забезпечує фінансовий захист упродовж тимчасової непрацездатності та компенсовує витрати на лікування. Страховка покриває фізичні ушкодження, травми або розлад здоров’я особи в результаті нещасного випадку,  опіки, обмороження, гострі отруєння, укуси тварин або отруйних комах, змій, ураження блискавкою або електричним струмом, протиправні дії третіх осіб.

Не обов’язково витрачати великі кошти для того, щоб застрахувати себе, свою родину та близьких. Із страховкою “Захист на кожен день” від ПриватБанку можна сплачувати щомісяця лише мінімально 20 грн, а у разі ушкодження – отримати виплату до 50 тисяч грн. Крім цього, можна оформити страховку і на більшу суму. Вносячи кожен місяць по 50 грн, клієнт має змогу отримати страхову виплату до 125 тисяч грн, а при внесенні щомісяця 100 грн страхова виплата становить до 250 тисяч грн.

Угода укладаєтся на рік з можливістю автоматичного продовження. Важливо, що дія угоди не обмежується територією України, а поширюється на весь світ. Застрахувати можна не тільки себе, але й членів своєї сім’ї: чоловіка, дружину, батьків чи дітей (віком від 1 місяця).

Якщо ж трапився нещасний випадок, клієнт повинен звернутися до компетентних органів для фіксації страхового випадку не пізніше, ніж через  48 годин з моменту настання події. Протягом 30 днів довідку з лікувального закладу потрібно надати у відділення ПриватБанку чи самостійно подати заявку про настання страхової події на сайті privatbank.ua або в Приват24.

Сьогодні вже більше 2,2 млн клієнтів ПриватБанку застрахували себе і своїх близьких від нещасного випадку. Протягом минулого року послугу “Захист на кожен день” від ПриватБанку вже оформили понад 25 тис. мешканців Рівненської області. Оформити страховку можна в Інтернет-банку Приват24 або у будь-якому відділенні ПриватБанку на Рівненщині.

 

, , , переглядів: 1 460


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *