“Львів браво!”, – рівняни про приїзд Садового

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
23.11.2017  16:07

“Львів браво!”, – рівняни про приїзд Садового

Рівне відвідали мер Львова Андрій Садовий та усі його заступники, головний архітектор міста Юліан Чаплінський. Приїхали на запрошення радника міського голови та громадського діяча Сергія Гемберга, аби розповісти рівнянам, як зробити місто кращим.

Опубліковано Віталієм Германом 23 листопад 2017 р.

Щиро вдячний Андрію Садовому за те, що прийняв запрошення та приїхав в Рівне з командою з 20 чоловік, які поділилися досвідом розвитку міста Urban Talks Lviv & Rivne, – говорить Сергій Гемберг. – Дуже вражений професіоналізмом, рівнем проектів та головне любов’ю до свого міста! Львів браво!
Місто творять люди! Все в наших руках, залишається взяти і зробити!

Опубліковано Віталієм Германом 23 листопад 2017 р.

Рівняни не приховують свого захвату від виступів львівських гостей і впевнені, що у них є чому повчитися і який досвід перейняти.

Приємні враження від спілкування та позитивні емоції супроводжували увесь той вечір. Щиро вдячні за те, що знайшли час і поділилися досвідом побудови комфортного для проживання і інвестицій міста, – говорить заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН.

Опубліковано Віталієм Германом 23 листопад 2017 р.

Львів – це яскравий приклад вдалого управління містом – планування та системність в управлінні: Львів вже 18.11.2017 року прийняв бюджет на 2018 рік, – каже депутат Рівнеради Микола Бляшин.

Рівняни впевнені, що потрібно переймати прогресивний досвід інший міст і кращі проекти втілювати в рамках написання стратегії розвитку Рівного.

Мега крутий насичений день: Андрій Садовий і його крута прогресивна команда Львівської міської ради! Друзі! Дякуємо, що прийняли наше запрошення від Агенція сталого розвитку міста і ділитесь своїм досвідом! Ви- надихаєте! Ви – круті, – резюмувала Олена Хмельник, виконавчий директорк громадської організації «Агенція сталого розвитку міста»

 

, , , , , , переглядів: 1 172


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *