Люди з II-III групою інвалідності мають пройти переогляд

Щасливе
05.03.2024  13:00

Молодший лейтенант Національної гвардії України, Сергій Позняк, повідомив про нове рішення, що стосується людей з інвалідністю II та III групи. Згідно з цим рішенням, вони зобов’язані будуть пройти переогляд, щоб підтвердити свою придатність для проходження військової служби. Однак, особи, які отримали інвалідність у зв’язку з захистом держави, звільняються від цієї процедури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поповнення у Рівненському зоопарку: Нові мешканці від чеських колег

Незважаючи на те, що інваліди звільняються від мобілізації, вони все ж можуть добровільно вступити на службу за контрактом. Це дає можливість виявити свій патріотизм і внести внесок у безпеку та майбутнє країни.

Згідно з текстом законопроєкту, “особи з інвалідністю, визнані в установленому порядку або тимчасово непридатними до військової служби на термін 6-12 місяців, можуть бути виключені з призову на військову службу під час мобілізації”.

Крім того, проект закону передбачає перегляд висновків про обмежену придатність до військової служби. Отже, особи, які вже мають такий висновок, також пройдуть переогляд, якщо законопроєкт буде прийнято.

 

 

переглядів: 78


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *