Магазин “Brand” — зручність перш за все, але при цьому треба виглядати стильно, красиво та модно

Гринюк Перевезення
Щасливе
30.03.2019  12:00

Магазин “Brand” — зручність перш за все, але при цьому треба виглядати стильно, красиво та модно

Сьогодні вибір товарів та послуг настільки широкий, що клієнти й покупці хочуть чогось особливого, у тому числі й ставлення до себе. У Рівному є таке особливе місце магазин “Brand”. Про місце стилю, краси та комфорту, де якість вища за ціну, нам погодилась розповісти співвласниця магазину “Brand” Юлія СОКОЛИК.

Юліє, як виникла ідея відкриття такого магазину в Рівному?

Ми в цій індустрії з моїм чоловіком Ярославом вже доволі давно, займаємося одягом з 2003 року. Ця діяльність бере початок від нашого хобі ми дуже любимо подорожувати. На відкриття магазину в нашому місті нас надихнули наші друзі Вікторія та Андрій Лобащуки, вони також підприємці, і якось порадили нам відкрити стаціонарний магазин у Рівному. Ми в інтернеті працювали давно, а так стали ближчими до людей.

Чому рівнянам варто одягатися у магазині “Brand”?

Весь одяг, який представлений в нашому магазині, відібраний на наш ринок, на рівень фінансової спроможності нашого населення, ну і вигідні ціни, наприклад, наші конкуренти продають речі з розпродажів, а у нас за такою ціновою категорією нові колекції. У нашому магазині можуть оновити свій гардероб не лише молодь. Вибір одягу та взуття дуже великий, тому людина будьякого віку знайде щось до душі за прийнятною ціною. Адже в нашому магазині якість вища за ціну!

Варто відзначити можливість індивідуальних замовлень, тобто людина хоче якусь річ, та не може знайти її в нашому місті. Ми це зробимо для неї, покупець лише прийде в магазин та забере.

У виборі стильного луку нашим клієнтам допоможе талановитий консультант та стиліст Іванна Ткачук. Це людина, яка добре розуміється на моді та хороших речах й завжди радо зустрічає наших клієнтів.

У вас не лише стильна назва та речі, а сам дизайн магазину вартий особливої уваги. Чий задум втілювали?

Нашу ідею, бачення магазину в цьому приміщенні підтримав талановитий дизайнер Артем Климчук. Він запропонував вдихнути нове життя в ці старі стіни, щоб вони знову ожили та заговорили. І ми з чоловіком йому дуже вдячні, адже, окрім того, що дизайн подобається нам, отримали масу відгуків від людей про оригінальність та креативність дизайнерського рішення.

Одяг та взуття яких брендів можна придбати у вашому магазині?

Наша пристрасть це Puma, це з особистих вподобань. (Посміхається.) Також широко представлені речі таких марок, як: Guess, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Hugo Boss для серйозних чоловіків, ну і багато інших, великих та маленьких європейських відомих брендів.


Речі якого стилю можна у вас знайти?

У нас одяг та взуття, які дозволяють себе завжди почувати вільно та комфортно, але при цьому залишатися красивим та стильним. Це такий стиль на кожен день, стиль кежуал, трішечки гламуру для гламурних рівнянок, ну і, звісно, спортивний стиль. Зараз така тенденція, що всі знімають підбори та перезуваються в кросівки, люди хочуть почуватися вільно, адже темп життя постійно збільшується, постійно потрібно поспішати, але при цьому комфортно та стильно себе почувати.

На сьогоднішній день — зручність перш за все, але щоб при цьому мати гарний та модий вигляд. (Посміхається.)

Мені відомо, що ви активно працюєте і в інтернеті. В яких соцмережах можна вас знайти?

Активно працюємо в інстаграмі, у нас є дві групи, також групи у вайбері, в них представлений увесь асортимент нашого одягу та взуття. Там, звісно, їх можна дистанційно замовити та придбати.

Ви дуже стильна пара. Магазин це бізнеспроект чи як продовження ідеології життя?

Напевно, це стиль життя, це нам у першу чергу подобається. Для нас це не кропітка та виснажлива праця, а діяльність, яка приносить задоволення. Ну і все, що ми пропонуємо людям, ми з чоловіком носимо самі.

Ваша історія підтверджує відомий вислів Конфуція:Вибери собі роботу до душі, і тобі не доведеться працювати жодного дня у своєму житті.

Так, це дуже влучно сказано, ніби про нас з чоловіком. (Посміхається.)

Як плануєте далі розвивати магазин?

Наш магазин лише нещодавно відкрився, тому ми перш за все вивчаємо попит, намагаємося задовольнити забаганки кожного клієнта. Нам це приємно, дуже радісно, коли клієнт задоволений. Власне і розвиток вбачаємо в такому напрямку тільки те, що захочуть наші рівняни.

Ну і ми вже говорили про індивідуальні замовлення, вважаю це нашим ексклюзивом, і надалі плануємо цю послугу розвивати.

Що хотіли б додати наостанок?

Будемо раді кожному клієнту. Із задоволеням вислухаємо кожне побажання та зауваження, адже це для нас нове, тому будемо завдяки ним ставати ще кращими та розвиватися.

Магазин “Brand

Адреса: вул. Шкільна, 2

 

, , , , переглядів: 1 196

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *