Майстерня міста Рівне тепер має свій телеграм

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
16.10.2019  14:56

Майстерня міста Рівне тепер має свій телеграм

16 травня у Рівному відбулося урочисте відкриття «Майстерні міста». Це локація для того, щоб громада міста: активні рівняни, влада та представники бізнесу могли спільно працювати, шукали точки дотику, які їх об’єднують та генерували ідеї для покращення міста.

За шість місяців функціонування тут відбулося сотні заходів та згенеровано цілу низку корисних ідей для розвитку міста. Тепер про новини головної локації Рівного можна буде дізнаватися ще оперативніше. Адже Майстерня міста тепер має свій телеграм-канал.

– Майстерня міста – це загальнодоступний простір для обговорення важливих для міста питань, майданчик на якому генеруються, обговорюються ідеї корисні для міста, – говорить Віталій ГЕРМАН. – Завдання «Майстерні міста» – об’єднати професіоналів і пересічних рівнян. Саме тому для зручності отримання інформації про цікаві події в нашому місті, ми створили телеграм-канал Майстерня Міста Рівне  https://t.me/maisterniamistarivne. Приєднуйтеся, розповідайте друзям та до зустрічі на івентах.

 

, , , , переглядів: 995


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *