Майстерню міста Рівне заполонили “пузатики”

Щасливе
15.08.2019  11:04

У Рівному стартує новий, 12 сезон проекту “Пузата мама”. Цього року він став справді унікальним за усі 9 років свого існування. Чому? Адже сто вагітних хочуть взяти в ньому участь.

У Майстерня Міста Рівне відбулася урочиста презентація нового сезону проекту.

  • Попереду у цих матусь багато правильного двіжу: вечори підготовки до пологів, фізичні тренування, наша запальна Вечірка вагітних та неймовірний фінал! Мої пузатики,усі-усі ви неймовірні, ви надихаєте, ви змушуєте рухатись нас вперед! Ваші розповіді,історії про вашу участь у проекті до мурашок….. А ще дякую Віталій Герман за чудову та зручну локацію, – говорить засновник проекту Оксана КРАВЕЦЬ.

І справді Майстерня міста Рівне такого ще не бачила, адже стільки прекрасних майбутніх матусь в одному місті – це дійсно круто і відповідально.

  • Майстерня Міста Рівне – відкритий міський хаб для проведення презентацій, обговорень, прес-конференцій, лекцій, тренінгів, що розвивають наше місто Рівне та громаду. Це локація в центрі міста, технічно оснащена, сучасний дизайн, – говорить заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН. – Нам приємно, що такі заходи презентують саме у нас. Якщо ви бажаєте замовити приміщення для проведення заходу – заповніть реєстраційну форму https://forms.gle/EnBfKm967mhL816A8
, , , , переглядів: 1 181
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *