Маленька дубенчанка, яка підкорила Америку

Щасливе
23.10.2018  14:00

У Міжнародний День краси у Рівному відбувся Родинний обласний фестиваль краси і талантів “Перлинка Рівного 2018” та конкурс краси “Перлина Рівного 2018”.

До слова, цей об’єднаний проект цьогоріч відбувся у нашому місті увосьме, та вперше участь у конкурсі була безкоштовною. Він здійснювався в рамках фінансування з Громадського бюджету Рівного. Організатором проекту стали компанія “ARTmodels” та ГО “Нація талантів”. За корону переможниці змагалося 36 красунь. З них 24 дівчинки віком від 5 до 15 років та 12 дівчат від 15 до 25 років.

Зал був переповнений охочими подивитися на грандіозне, феєричне, яскраве шоу та найкрасивіших дівчат Рівненщини. А в самому залі панувала дивовижна атмосфера, свято подарувало неймовірні емоції та наповнило недільний вечір новими фарбами.

З усіх красунь читачі журналу “РІВНЯНИ” вирішили виділити одну перлинку та познайомити вас з нею ближче. Це дубенчанка, семикласниця Аліна КОЗАКЕВИЧ. Ця 12-річна красуня заради участі у конкурсі їздила на репетиції з Дубна, бо бути моделлю – мрія її життя. А стала відомою завдяки світлині рівненського фотографа Інни Романюк.

Світлину юної моделі у діадемі з пір’ям павича опублікував американський глянцевий журнал “Brand Model Magazin”. А зараз її фото прикрашають обкладинки восьми глянцевих журналів Америки. Також її фото вже є в американському календарі на 2019-й рік.

Ця наполеглива дівчинка навчалася в модельній школі Uni Models Kids (м.Луцьк). Аліна брала участь у показі Coccodrillo у Рівному, друкувалась як фотомодель для журналів Uni Models Kids, Podium Kids, Defile Kids Magazine. Вона увійшла у дванадцятку перспективних дітей-фотомоделей. Нещодавно знялася для каталогу шкільного одягу ТМ Coccodrillo, а зараз бере участь у декількох інтернет-проектах.

Гармонійна перлинка мріє у найближчому майбутньому реалізувати всі свої таланти, а зараз прагне всебічно та гармонійно розвиватись, більше читати та вдосконалювати майстерність танцю.

Аліна отримала те, що очікувала від конкурсу: шалені емоції, багато нових друзів та яскраві незабутні враження. А найголовніше – здобула заслужений титул “Гармонійна перлинка 2018”.

А будь-яка перемога – це результат великої роботи над собою, яка проявляється в щоденному вдосконаленні себе.

 

 

 

, , , переглядів: 1 145Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *